لیست قیمت محصولات ونوس در اولویت دانش آموزان قرار دارد تا بتوانند از پکیج های این موسسه استفاده نمایند و ثبت نام خود را به راحتی انجام دهند.
در اینجا قصد داریم لیست قیمت محصولات ونوس همراه با اساتید آنها و تخفیفاتی که روی آنها اعمال میشود را در اختیار شما قرار دهیم.
موسسه کنکوری ونوس که سالها در زمینه آموزش از راه دور به صورت تشریحی و کنکوری حرفی برای گفتن داشته است یکی از برترین موسسات کنکوری در چند سال اخیر بوده است و اساتید برجسته ای که در این موسسه مشغول کار آموزش هستند بهترین کمک را برای دانش آموزان داشته اند.

موسسه ونوس سعی داشته که همیشه با برترین اساتید کشوری که دانش آموزان میتوانند با آنها درصد بالایی در کنکور بزنند همکاری نمایید و به عنوان برترین موسسه نقش یک کارآفرین را داشته باشد که تمام اساتید برجسته را گرد هم جمع آوری کرده است و کار دانش آموزان نسبت به داشتن یک منبع کنکوری خوب راحتتر شود.

لیست قیمت محصولات نوس

لیست قیمت پکیج های ونوس

تمامی منابع آموزشی ونوس شامل دی وی دی و کتاب و جزوه میباشد و هر دانش آموزی که در موسسه ونوس ثبت نام میکند همین پکیج ها در اختیارشان قرار میگیرد.لیست قیمت محصولات ونوس و پکیج های اساتید ونوس با توجه به کیفیت آنها شاید بالا نباشد و بخاطر اینکه در بازه های مختلف نیز تخفیفاتی روی آنها اعمال خواهد شد هزینه ها تا حدودی کاهش پیدا خواهد کرد.

قیمت پکیج های ونوس به صورت تک درس و پکیج های کامل میباشد و میتوانید در فروشگاه ونوس تمامی منابع و محصولات مربوط به تمامی اساتید را مشاهده نمایید.

تخفیفات قیمت پکیج های ونوس

موسسه ونوس تخفیفات را د بازه های زمانی مختلف ارائه خواهد داد و روی لیست قیمت محصولات اعمال خواهد کرد. با توجه به شرایط بد اقتصادی مطمئنا برای تهیه پکیج ها یا آموزش های هر موسسه دیگری هزینه های زیادی را باید تحمل کنیم که موسسات دیگر شاید قیمت های باورنکردنی داشته باشند و قیمت کلاس های خصوصی چیزی خارج از انتظار والدین دانش آموزان باشد.

اما موسسه ونوس با ریاست آقای کاردار قصد دارد شرایطی را ترتیب دهد که هدف فقط دانش آموزان باشد نه درآمدهای نجومی . بخاطر همین امر لیست قیمت محصولات ونوس نسبت به موسسات دیگر در حالت ایده آلی قرار دارد و آن هم بخاطر شرایط اقتصادی جناب آقای کاردار رییس موسسه هستش که یجورایی افزایش قیمت روی پکیج ها برای ایشان اهمیت خاصی ندارد.
تخفیفات موسسه ونوس شاید به صورت پلکانی یا درصدی اعمال شود و دربازه های مختلف متفاوت خواهد بود . برای اطلاع از تخفیفات محصولات ونوس و قیمت پکیج ها میتوانید با مشاوران این مجموعه  و شماره تماس موسسه ونوس در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح نمایید.

لیست قیمت محصولات ونوس شاید برای بسیاری از دانش آموزان در حالت استانداردی باشد که بتوانند آنها را تهیه نمایند و والدین آنها فشار اقتصادی را تحمل نکنند.

قیمت دی وی دی آموزشی ونوس

دی وی دی های آموزشی ونوس همراه با کتاب ها و جزوه ها بر اساس انتخاب دانش آموزان ثبت سفارش خواهند شد. برای تمامی سالها به صورت جداگاه میتوانید لیست قیمت محصولات ونوس را مشاهده نمایید و تخفیفات را روی آنها اعمال نمایید. پکیج هایی که در موسسه وجود دارد برای رشته های تجربی و ریاضی و انسانی و هنر میباشد و هر دانش آموزی در هر پایه میتواند پکیج های مربوط به آن پایه را خریداری نمایید.

لیست قیمت ونوس

دروس سال دهم ، دروس سال یازدهم و دروس سال دوازدهم یا به صورت پک های کامل سه سال میتوانید ثبت سفارش نمایید. لازم به ذکر است موسسه ونوس دو نوع پکیج آموزشی دارد که در تایم های زمانی مختلف در اختیار دانش آموزان قرار میدهد. پکیج های کامل ونوس که تقریبا در مورد آنها صحبت شد و طرح سه در چهار ونوس که در پایین خدمتتون توضیحاتی ارائه داده ایم.

قیمت پکیج های کامل موسسه ونوس

تمامی دانش آموزان اگر در پایه تحصیلی دهم و یازدهم و دوازدهم باشند میتوانند از پکیج های صفرتاصد یا پکیج های کامل استفاده نمایند. این دانش آموزان تایم بیشتر و فرصت زیادتری برای آموزش خود دارند و میتوانند بیشتر تمرین و تکرار داشته باشند. در پکیج های صفر تا صد با توجه به اینکه حجم بیشتری دارد و تعداد تست های آن نیاز به زمان بیشتر در نتیجه شما باید وقت بیشتری روی آن بگذارید و تنها تفاوت آن با طرح سه در چهار همین هستش.

پکیج های ونوس توسط اساتید برتر کشوری ضبط شده است و در مقاله های جدا در مورد بیوگرافی استاد آرامفر و مدرس زبان انگلیسی استاد شهاب اناری و تمامی اساتید دیگر صحبت شده است.

قیمت پکیج صفر تا صد را میتوانید به صورت جامع یا پایه ای یا به صورت درس به درس در فروشگاه ونوس مشاهده نمایید یا با شماره ای که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و راهنمایی لازم را دریافت نمایید. بعد از ثبت نام در موسسه و دریافت پکیج های کامل میتوانید از مشاوره و برنامه ریزی این موسسه نیز بهره مند شوید. موسسه ونوس همراه منابع مشاوره و برنامه نیز دارد و کمک خوبی برای پیشبرد در پکیج های ونوس خواهد بود این مشاوره توسط مشاوران ونوس انجام خواهد شد.

مشاوره بعد از دریافت پکیج ها شروع خواهد شد و دانش آموز بعد از تعیین سطح شدن و دریافت پکیج ها که مشاور نوع پکیج را مشخص میکند برنامه قطاری را شروع خواهید کرد. مشاوره ونوس به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما هزینه ای که بابت پکیج ها به شماره حساب ونوس واریز میکنید بخاطر قیمت پکیج ها خواهد بود.

لیست قیمت طرح سه در چهار

طرح سه در چهار را حتما شنیده اید که بهترین کمک برای برای دانش آموزان سال دوازدهم و پشت کنکوری هایی هستش که فرصت زیادی تا کنکور برایشان باقی نمانده است. این طرح را دانش آموزانی که کنکوری هستند و از مهر ماه شروع نکرده اند و میخواهند از دی ماه یا بهمن شروع کنند ثبت نام خواهند کرد که در مورد محتوای آن در مقاله های بعدی توضیح خواهیم داد .

لیست قیمت محصولات سه در چهار به صورت جامع میباشد یعنی چیزی به اسم مثلا ریاضی دهم یا یازدهم یا دوازدهم ندارید و فقط ریاضی جامع در اختیار شما قرار خواهد گرفت. تمامی دروس به همین شکل خواهد بود. برای تمامی رشته های تجربی و ریاضی و انسانی لیست قیمت پکیج ها به همین شکل خواهد بود.
لیست قیمت محصولات ونوس در دسته بندی های کامل مشخص در فروشگاه ونوس برای شما گردآوری شده است و بدون اینکه سر در گم شوید میتوانید دروسی را که میخواهید از قیمت آنها مطلع شوید سرچ بزنید و محصولات مورد نظر خود را پیدا نمایید. شما میتوانید لیست قیمت محصولات حرف آخر را نیز با ونوس مقایسه نمایید.

طرح سه در چهار ونوس میتواند سرنوشت شما را تغییر دهد تا در تایم کم و فرصت کم بتوانید به درصدهای خوبی در کنکور فکر کنین.