در معرفی استاد محمود رادمان مهر باید بگوییم که ایشان متولد 1356 دارای مدرک کارشناسی‌ارشد شیمی از دانشگاه شهید بهشتی و یکی از اساتید بنام شیمی کشور هستند. این استاد مشهور شیمی با بیش‌ از ۲۲ سال سابقه تدریس حرفه‌ای شیمی در برترین مراکز و مؤسسات کنکور از جمله مؤسسه ونوس مشغول به فعالیت است.

این مدرس پکیج های آموزش شیمی مؤسسه ونوس سال‌هاست که با مؤسسه همکاری دارد و آموزش‌هایی با به‌کارگیری شیوه‌های خاص تدریس ارائه می‌دهد. به دلیل استقبال زیاد مؤسسه های کنکور از آموزش های کاربردی ایشان گاهی به صورت استاد پروازی به خیلی از شهرهای کشور سفر می‌کنند.
استاد رادمان مهر در حال حاضر یکی از اساتید مطرح شیمی کنکور است که در ساخت دی وی دی های آموزشی مؤسسه ونوس همکاری دارد. در ادامه بیشتر با سوابق محمود رادمان مهر آشنا خواهید و یک بیوگرافی کامل از ایشان را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

برای دریافت مشاوره رایگان ونوس در مورد سبک آموزش اساتید و نحوه دریافت نمونه آموزش میتوانید تماس بگیرید.

 

رزومه استاد محمود رادمان مهر

سابقه تدریس حرفه‌ای شیمی کنکور به مدت ۱۸ سال
مدرس محبوب و مشهور شیمی در بهترین مؤسسه‌های آموزش کنکور تهران
به تحریر درآوردن آموزش شیمی در قالب تالیف کتب ویژه کنکور سراسری
فارغ‌التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی در مقطع کارشناسی‌ارشد
عضو گروه طراحان تست‌های کنکور در آموزشگاه‌های برتر کشور
داشتن سوابق ارزشمند آموزشی موجب شد استاد محمود تقی رادمان مهر درخواست‌های پیاپی برای تدریس در مؤسسه های آموزش کنکور سراسر کشور داشته باشد. درضمن تالیف کتاب‌های ویژه کنکور شیمی باعث شده آواز آموزش‌های نوین ایشان روزبه‌روز بیشتر شود.

برای ثبت نام در کلاس ها و پکیج های استاد رادمان مهر میتوانید با شماره تماس موسسه ونوس در ارتباط باشید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اهمیت تدریس اصولی شیمی ونوس

همان‌طور که می‌دانید درس شیمی همانند ریاضی و فیزیک یکی از دروس پایه پیچیده با مفاهیم و فرمول‌های متعدد و گمراه‌کننده است که برای یادگیری آن باید شیوه‌های اصولی به کار گرفت. به دلیل ارتباط سلسله‌وار مطالب و مفاهیم درس شیمی از اول دبیرستان تا کنکور سراسری، دانش‌آموزان باید پایه قوی در این درس داشته باشند.
داوطلبان کنکور قریب به ‌اتفاق این اعتقاد را دارند که بعضی مدرسان شیمی توانایی ویژه‌ای در انتقال مطالب درسی و پایه ای شیمی دارند. استاد رادمهر با تکنیک‌های ساده و سرگرم‌کننده برای فرمول های شیمی، دانش‌آموزان را به یادگیری این علم کاربردی علاقه‌مند می کند.
خیلی از مواقع دانش‌آموزان با دلسردی و بی‌علاقگی شیمی سال اول و دوم دبیرستان را می‌گذرانند؛ اما هنگامی‌که با تدریس به‌روز استاد رادمهر مواجه می‌شوند، علاقه‌شان به این درس بیشتر شده و تصمیم می‌گیرند این رشته را در گرایش‌های مختلف در دانشگاه ادامه دهند. دو استاد برتر شیمی را میتوان استاد رادمان مهر و استاد علی سلوکی حرف آخر را اشاره نمود.

آموزش درس شیمی حرف آخر بر عهده علی سلوکی میباشد و میتوانید آموزش این دو استاد را مقایسه نمایید تا بهترین تصمیم را بگیرید.برای اینکار میتوانید از شماره مشاوران حرف آخر کمک بگیرید.

دانش آموزانی که قصد دارند با آموزش موسسه ونوس و آموزش استاد رادمان مهر پیش بروند میتوانند با مشاوران ونوس در ارتباط باشند و در مورد نحوه تخفیفات و لیست قیمت دروس ونوس آشنایی کاملی داشته باشند. برای ثبت نام برای پکیج های استاد رادمان مهر میتوانید تماس بگیرید.

رشته شیمی علی‌رغم این‌که سخت و پیچیده به‌نظر می‌رسد اما هنگامی‌که مفاهیم و فرمول‌ها در قالب شگردهای قابل‌حل و ساده ارائه شود، یادگیری آن لذت‌بخش می‌شود. ازآنجایی‌که استاد رادمهر دانش‌آموخته یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور است در محضر اساتید برجسته علم‌آموزی کرده و حالا این تجربیات گران‌بها را به داوطلبان و دانش‌آموزان انتقال می‌دهد.

ثبت نام در کلاس های استاد محمود رادمان مهر

تمامی دانش آموزان که در هر سطحی باشند میتوانند پکیج های استاد رادمان مهر را دریافت نمایند. ثبت نام در موسسه ونوس به صورت حضوری و غیرحضوری انجام خواهد شد و دانش آموزان برای ثبت نام حضوری باید به آدرس دفتر ونوس در میدان انقلاب مراجعه نمایند و برای ثبت نام غیرحضوری کافی است با شماره تماس هایی که در اختیار شما قرارگرفته است تماس حاصل نمایید.

لازم به ذکر است هزینه پکیج های استاد رادمان مهر را باید به شماره حساب موسسه ونوس باید واریز نمایید و بعد از آن سامانه دانش آموزی برای شما ایجاد خواهد شد و برنامه ریزی و مشاوره را دریافت خواهید نمود.

تکنیک‌های تست‌زنی شیمی کنکور

درس‌خواندن مداوم و مرور مطالب گذشته تنها یکی از ملزومات آمادگی برای کنکور سراسری محصوب می شود اما هنوز نیمی از راه باقی می‌ماند و آن یادگیری تکنیک‌های تست‌زنی است. استاد محمود تقی رادمان مهر یکی از بزرگ‌ترین و مطرح‌ترین اساتید شیمی کنکور سراسری ایران است که با آموزش‌های تکنیکی و مفهومی سوالات را برای دانش‌آموزان تشریح می کند.
ضمنا راهکارهای ابداعی تست‌زنی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

سرعت در تست‌زنی یکی از مهم‌ترین سلاح‌های شرکت‌کنندگان کنکور است که اگر به آن مجهز نباشند حتی با وجود اندوخته‌های ذهنی فراوان نمی‌توانند در کنکور موفق شوند. استاد محمود تقی رادمان مهر مجموعه‌ای از دانشی که در طی سالیان سال کسب کرده به کاربرد ترین شکل ممکن در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.

خوشبختانه با وجود تولید دی وی دی های آموزش شیمی مؤسسه ونوس، این آگاهیها در اختیار دانش‌آموزان سراسر کشور قرار می‌گیرد و هیچ محدودیتی برای شهرستانی‌ها وجود ندارد. استاد رادمهر شیوه‌های اصولی ارتباط برقرار کردن بین محفوظات ذهنی شیمی و ترفندهای حل سوالات را در کمترین زمان ممکن به کنکوری‌ها می‌آموزد.
برای اینکه با نحوه تدریس و فن بیان استاد در درس شیمی آشنا شوید می توانید به سایت موسسه ونوس مراجعه کنید. درس شیمی یکی از درس های بسیار مفهومی دوران دبیرستان است که اگر دانش آموزان با علاقه کافی یادگیری آن را دنبال نکنند، در مقاطع بالاتر با مشکل مواجه می شوند. توانایی در بیان مفاهیم و آموزش آن مسئله ای است که در دوره های آموزش کنکور بسیار اهمیت دارد.
در حقیقت عامل اصلی که دانش آموزان را برای انتخاب یک موسسه کنکوری ترغیب می کند اساتید مطرح و مشهور آموزشی هستند. استاد رادمان مهر یکی از این اساتید حرفه ای کنکور است که توانسته با شیوه های نوین تست زنی و راهکارهای جدید آموزشی دانش آموزان را با دنیای تازه ای در شیمی آشنا کند.

با توجه به اینکه رقابت دانش آموزان در کنکور سراسری بسیار نزدیک به هم است، هر امتیاز کوچکی می تواند به موفقیت های بزرگ منتهی شود. درس شیمی از جمله دروسی است که اغلب دانش آموزان ضعف هایی در آن دارند و معمولا نمی توانند به درصدهای خیلی بالا برسند. همین عامل نقطه عطفی برای شرکت کنندگانی است که با آموزش های اصولی پیش رفته اند و با یادگیری تکنیک های تست زنی رتبه های خود را در آزمون سراسری بالاتر می برند.

خیلی از مواقع دانش آموزان از اهمیت امتیاز درس شیمی و ضریب آن در آزمون سراسری غافل می شوند در صورتی که اگر کمی هوشمندانه عمل کنند و برای تقویت پایه درسی شان در این زمینه تلاش کنند، می توانند به موفقیت های شگفت انگیزی برسند. استاد محمود تقی رادمان مهر تمام آنچه داوطلبان کنکور برای رسیدن به جواب درست با استفاده از کوتاه ترین ترفندهای حل مسئله نیاز دارند در اختیارشان قرار می دهد.

استفاده از تجربیات کنکور سال های گذشته یکی از استراتژی های اصلی موسسه ونوس است. استاد رادمان مهر نیز در همین راستا در یک سری جلسات به تحلیل سوالات این آزمونها می پردازد. به کارگیری راهکارهای ساده برای حل سوالات مشابه در کنکور شیوه ای کاملا پذیرفته شده است که در موفقیت افراد نقش مهمی دارد.
مزیت بزرگ آموزش های استاد رادمان مهر در دسترس بودن آن در تمام شهرهای ایران است. این آموزش ها به صورت دی وی دی های تدریس و تست زنی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و می توانند کلیه اطلاعات را همزمان با دانش آموزان تهرانی فرابگیرند.