در خصوص بیوگرافی “مهندس مهدی یحیوی” یکی از اساتید بنام درس فیزیک مجموعه ونوس باید بگوییم که در سال 1359 در تهران متولد شده ‌است. وی یکی از رتبه‌های برتر کنکور ریاضی بوده و موفق به ورود به دانشگاه صنعتی شریف با رتبه عالی شده است. استاد مهدی یحیوی پس از فارغ التحصیلی در رشته کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک حالا چند سالی است که به تدریس فیزیک در دبیرستان‌ها و مراکز برتر کنکور مشغول است و اینک بهترین مدرس فیزیک برای موسسه ونوس میباشد.

رزومه مهدی یحیوی مدرس فیزیک ونوس

-کسب رتبه‌های برتر کنکور سراسری کارشناسی و کارشناسی‌ارشد
-فوق‌لیسانس مهندسی مکانیک و فارغ‌التحصیل با درجه ممتاز از دانشگاه صنعتی شریف
-استاد برتر درس فیزیک در مؤسسه‌های آموزش کنکور
-ابداع‌کننده خلاقانه‌ترین تکنیک‌های تست‌زنی درس فیزیک
-دارای پیشینه‌ای درخشان در پرورش دانش‌آموزان رتبه برتر کنکور
-استاد مهدی یحیوی مدت ۲۰ سال در زمینه تدریس فیزیک و تألیف کتاب‌ها و دی وی دی های آموزشی فعالیت داشته ‌است.

 

سوابق تدریس استاد مهدی یحیوی

-سابق آموزش و کارشناسی در برنامه‌های فرصت برابر، مسیر برتر، با شما و ونوس و … در صدا و سیمای ایران
– تدریس در بهترین آموزشگاه‌های کنکور کرج، تهران، اهواز، اصفهان و…
-معرفی سوابق تحصیلی مهندس یحیوی
-کسب رتبه 30 کنکور سراسری
-عضو بنیاد ملی نخبگان کشور
-دارای مدرک کارشناسی‌ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف
-عضو برتر انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف

نحوه تدریس و فن بیان استاد یحیوی

یکی از ویژگی‌های اساسی که دانش‌آموزان شدیداً روی آن حساسیت نشان می‌دهند، نحوه بیان و تدریس اساتید کنکور است چراکه خیلی از مواقع در درک مفاهیم درسی همچون شیمی دچار مشکل می‌شوند. خوشبختانه استاد مهدی یحیوی با نحوه بیان پرفراز و نشیب تمرکز علم آموزان را به‌ خوبی جلب کرده و تسلط بسیار خوبی روی موضوعات درسی دارد.
مهندس یحیوی تدریس درس فیزیک را در استودیوهای حرفه‌ای اجرا می‌کند و تست‌های مرتبط را با رسم شکل به‌طور دقیق برای دانش‌آموزان واشکافی می‌کند.

برای ثبت نام در کلاس های استاد یحیوی میتوانید با شماره تماس ونوس و مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

برای ثبت نام در کلاس های استاد یحیوی میتوانید با مشاوران موسسه در ارتباط باشید و مشاوره رایگان ونوس را از مشاوران ارشد این مجموعه دریافت نمایید.

اهمیت آموزش تحت نظر اساتید برتر

همان‌طور که در معرفی استاد مهدی یحیوی اشاره کردیم ایشان رتبه برتر کنکور سراسری و دانشجوی ممتاز دانشگاه صنعتی شریف بوده و اکنون یکی از اساتید مطرح مؤسسه ونوس است. کسب رتبه‌های عالی در دوران تحصیلی نشان‌دهنده هوش و استعداد و پشتکار تحسین‌برانگیز استاد است. از آنجایی که وی در مسیر تحصیلی‌اش دانش‌آموخته برترین مراکز تحصیلی و دانشگاهی ایران بوده، زیر نظر اساتید برتر ایران به کسب علم و دانش مشغول بوده ‌است.

با تصور این‌که از هر یک از این اساتید تجربیات معدودی به دست آورده باشد، کوله‌باری از ذخایر علم و دانش به ‌همراه دارد که می‌تواند به دانش‌آموزان منتقل کند. هم چنان‌که استاد با انتقال مفاهیم درس فیزیک سابقه درخشانی در پرورش رتبه‌های عالی کنکور دارد و در میان بهترین دبیران فیزیک کشور رده‌بندی می‌شود.

نام استاد در میان ۱۰ دبیر فیزیک برتر مشاهده می‌شود. از جمله اساتید دیگر میتوان به استاد پیمان کامیار اشاره نمود.

استاد پیمان کامیار همانند استاد یحیوی از فن بیان عالی و سبکی خاص برخوردار هستند و تدریس پکیج فیزیک حرف آخر به عهده ایشان میباشد.برای ارتباط با مشاوران حرف آخر نیز میتوانید با شماره تماس حرف آخر در ارتباط باشید و مقایسه خود را انجام دهید.

مهدی یحیوی : توانایی بالا در انتقال مفاهیم فیزیک با تکنیک‌های ساده و کاربردی در قالب دی وی دی های آموزشی ونوس باعث شده دانش‌آموزان علاقه زیادی برای یادگیری درس فیزیک داشته باشند.
فیزیک یکی از درس‌های پایه دوره دبیرستان است که درصد کسب ‌شده آن در رتبه نهایی کنکور تاثیر زیادی دارد. از سوی دیگر اغلب دانش‌آموزان به دلیل پیچیدگی این درس و شباهتش به ریاضی به دلیل داشتن فرمول و مسائل تحلیلی، درصد قابل ‌قبولی در کنکور به دست نمی‌آورند. دانش‌آموزانی که از دوره‌های آموزش استاد مهدی یحیوی استفاده می‌کنند ارتباط خوبی با درس فیزیک برقرار کردند و به پیشرفت‌های مطلوبی می‌رسند.

خیلی از مواقع مشکل دانش‌آموزان در درک و دریافت مطالب بخصوص در درسی مانند ریاضی و فیزیک به عدم یادگیری سر کلاس درس برمی‌گردد. مهندس یحیوی اصول درک مطالب و فرمول‌های فیزیک را سرلوحه کارش قرار می‌دهد و سعی می‌کند با شیوه‌های ساده دانش‌آموزان را با این علم کاربردی آشتی دهد.

آموزش‌های مؤسسه ونوس

استاد یحیوی سال‌هاست که به تدریس فیزیک به‌طور اختصاصی برای دانش‌آموزان دبیرستان و کنکور مشغول است اگر وارد سایت مؤسسه ونوس شوید می‌توانید نمونه‌هایی از تدریس درس فیزیک توسط استاد را مشاهده کرده و با نحوه تدریس و فن بیان ایشان آشنا شوید.

ابداع راه‌حل‌های جدید فیزیک

یکی از دلایل اصلی شهرت استاد یحیوی در بین دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری کاربرد شیوه‌های خلاقانه و تکنیک‌های ابتکاری برای حل سوالات فیزیک است. دانش‌آموزان به کمک این عملیات ساده می‌توانند سرعت شان را در تست‌زنی چند برابر کنند.

مشاوره رایگان توسط مشاوران همراه پکیج های ونوس در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای اطلاع از قیمت پکیج های موسسه ونوس و لیت قیمت محصولات میتوانید به فروشگاه ونوس بروید و قیمت منابع همراه با تخفیفات را مشاهده نمایید.

ثبت نام در کلاس استادمهدی یحیوی

دانش آموزان برای ثبت نام در کلاس های استاد یحیوی میتوانند به صورت حضوری به آدرس ونوس در میدان انقلاب مراجعه نمایند و ثبت نام حضوری انجام دهند و یا به صورت تلفنی با مشاوران این مجوعه ارتباط گرفته و بعد از دریافت لیست قیت محصولات ونوس و اطلاع از تخفیفات با واری زکردن هزینه ها ثبت نام خود را انجام دهند.

تدریس فیزیک در رسانه‌ها

از آنجایی‌که مهندس مهدی یحیوی سوابق درخشانی در تدریس فیزیک دارد و از باتجربه‌ترین اساتید حال حاضر کشور است، از آموزش‌های ایشان در شبکه‌های صداوسیما استفاده می‌شود. از این‌رو در شبکه‌های ۱ و ۳ شبکه، شبکه آموزش و شبکه‌های استانی و همچنین رادیو جوان، رادیو ایران و رادیو سلامت فعالیت‌های پرباری داشته و تکنیک‌های عالی و جدید خود را در اختیار دانش‌آموزان و داوطلبان آزمون سراسری می‌گذرد. فعالیت های گسترده استاد مهدی یحیوی در موسسه کنکور ونوس باعث شده بیش از پیش در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکور شناخته شده و به معرفی ابتکاراتش در درس فیزیک پرداخته شود.
استاد سوالات کنکور درس فیزیک را برای دانش آموزان تحلیل کرده و تکنیک های موثری برای حل سوالات در اختیار آنها قرار می دهد تا در کمترین زمان ممکن به جواب برسند.

راهکارهای تست زنی

یکی از مواردی که استرس داوطلبان را در جلسه آزمون بالاتر می برد، ضعف در پاسخ به سوالات تستی در مدت زمان مقرر است. در واقع هر چقدر هم که اندوخته های درسی شرکت کنندگان در آزمون سراسری زیاد و پربار باشد اما عدم توانایی در تست زنی می تواند درهای موفقیت را به روی آنها ببندد. خوشبختانه دانش آموزانی که با تکنیک های استاد مهدی یحیوی پیش می روند مشکلی در این زمینه ندارند.

کسب مهارت های تست زنی در کمترین زمان ممکن با بکارگیری ترفندهای حل تست های درس فیزیک، مهارت های اولیه ای است که افراد در کلاس درس استاد می آموزند. از آنجایی که ایشان سالیان سال تجربه تحلیل سوالات کنکور سالهای مختلف را داشته اند به خوبی این تجربیات را به دانش آموزان منتقل می کنند. پرورش رتبه های برتر کنکور یکی از افتخارات بزرگ استاد است که به یاری کسب درصدهای قابل توجه در این درس بدست می آید.
موسسه ونوس با میزبانی اساتید برتر کنکور در دروس مختلف دنیای تازه ای از علم آموزی به روی دانش آموزان باز کرده است.