رئیس موسسه ونوس موسسه جناب آقای مهندس جعفر کاردار یکی کارآفرینان نمونه کشوری میباشد. ونوس از سال 1390 با بهترین و مشهورترین اساتید کار خود در زمینه آموزش را شروع کرد. از ویژگی های بارز پکیج های موسسه ونوس ، تدریس بوسیله اساتید نخبه کشوری میباشد که سبک آموزش تشریحی کنکوری را انجام میدهند و با دانش آموزان با روش تصویرسازی میتوانند مفهومی ترین آموزش را داشته باشند و تمامی دانش آموزان در پایه ضعیف و قوی میتوانند با این آموزش پیش بروند. برخلاف موسسات کنکوری دیگر که
فقط روی رشته های خاصی آموزش دارند موسسه ونوس تمرکز خود را بر روی تمامی رشته های تجربی و ریاضی و انسانی و هنر نیز قرار داده است.
تمامی محصولات ونوس به صورت دی وی دی آموزشی و کتاب و جزوه در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد و هماره این پکیج ها مشاوره و برنامه ریزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آموزش موسسه ونوس

سبک آموزش اساتید ونوس به صورت سطری تستی میباشد و در اولین مرحله شما باید آموزش تشریحی خود را تقویت کنید و بعدش سراغ آموزش تستی بروید تا تسلط شما روی مباحث درسی بیشتر باشد. بعضی از پکیج های موسسات دیگر به صورتی آموزش داده شده که دانش آموزان با پایه قوی و سطح بالا با آن میتوانند پیش بروند و این پکیج ها به درد تمامی دانش آموزان نخواهد خورد.

ونوس

موسسه ونوس با در نظر گرفتن این موضوع آموزش خود را به صورت دو مرحله ای انجام داده است و تمامی دانش آموزانی که حتی پایه ضعیفی داشته باشند میتوانند با این پکیج ها پیش بروند و چیزی که آموزش ونوس را از بقیه موسسات متمایز کرده است همین آموزش سطری تستی ( تشریحی – کنکوری ) میباشد و با توجه به اینکه در سال های آتی کنکور از حالت کلیشه ای خارج خواهد شد دیگه تکنیک های موسسات آموزشی جوابگوی حل تست نخواهد بود و بهترین آموزش برای موفقیت در کنکور همین آموزش اساتید ونوس خواهد بود.

پکیج های موسسه ونوس

دانش آموزان پایه ابتدایی و متوسطه اول نیز میتوانند از پکیج های آموزشی موسسه ونوس استفاده نمایند. اساتید این موسسه برای داوطلبان آزمون ارشد نیز آموزش دارند و بعضی دروس مهم را میتوانید با آموزش اساتید ونوس پیش ببرید. کاملترین آموزش در حوزه تشریحی و کنکور مختص موسسه موسسه ونوس میباشد و تمامی آموزش ها در قالب پکیج یعنی دی وی دی آموزشی به همراه کتاب و جزوه خواهد بود.

این نکته را توجه داشته باشید از کنکور 1401 به بعد بخش تشریحی میتواند به صورت چشمگیری توجه دانش آموزان را به این سبک آموزش جلب نماید و نقطه مثبت موسسه ونوس همین آموزش تشریحی کنکوری یا سطری تستی میباشد و با یک پایه قوی آموزش کنکوری را شروع خواهید کرد.

موسسه ونوس همراه با به روز رسانی های ضبط ویدیو در بازه های مختلف بر اساس تغییرات کتاب های درسی و همراه با بکارگیری بهترین و مجرب ترین مشاوران به صورت رایگان مشاوره تحصیلی در اختیار شما قرار خواهد داد. مشاوره های ونوس به صورت نامحدود خواهد بود و شما در هر زمانی میتوانید با مشاوران ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را برطرف نمایید. مشاوره ونوس به صورت تماس تلفنی و واتساپ و تلگرام میباشد و در 24 ساعت از شبانه روز میتوانید با مشاوران ونوس مکالمه داشته باشید.

کار مشاوره بر عهده مشاوران ارشد خواهد بود و شما میتوانید با اسامی مشاوران ونوس آشنایی کاملی پیدا نمایید.
موسسه ونوس پکیج های خود را به صورت تک درس و یا سال به سال یا در قالب پک های کامل در اختیار شما قرار میدهد و ثبت نام در موسسه ونوس شرایط خاص و محدودیتی ندارد و در هر پایه تحصیلی میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید. ثبت نام به صورت حضوری و غیرحضوری بر اساس انتخاب شما خواهد بود. تخفیفاتی نیز برای دانش آموزان در نظر گرفته خواهد شد و با این تخفیفات قیمت پکیج ها تقریبا کاهش پیدا خواهد کرد.

با شماره تماس هایی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و فایل لیست قیمت محصولات ونوس را دریافت نمایید و از تخفیفات آن اطلاع کسب نمایید تا در بهترین بازه زمانی بتوانید خرید خود را انجام دهید.

موسسه ونوس شاید کم هزینه ترین موسسه در بین موسسات کنکوری باشد و این هم بخاطر در نظر گرفتن شرایط اقتصادی والدین دانش آموزان هستش و این جمله را در ذهن داشته باشید که اگر شما بیشتر هزینه کنید نتیجه بهتری خواهید گرفت اصلا حرف درستی نیست و هزینه زیاد هیچ وقت موفقیت را تضمین نخواهد کرد. پس قیمت ای کم در موسسه ونوس بخاطر در نظر گرفتن شرایط شما و جامعه هستش در صورتیکه بهترین اساتید کشوری برای شما آموزش را پیش برده اند. شماره تماس موسسه ونوس در اختیار ما قرار گرفته است تا از مشاوره این موسسه بره مند شوید.

آدرس موسسه ونوس

آدرس دفتر مرکزی موسسه ونوس واقع در میدان انقلاب تهران و ساختمان مهستان میباشد و با حضور در دفتر ونوس که در تایم مشخصی باید باشد میتوانید با مشاوران و مسئولین موسسه صحبت داشته باشید. ثبت نام حضوری در موسسه نیز انجام خواهد شد و شما برای اینکه اطمینان بیشتری داشته باشید میتوانید به صورت حضوری به آدرس موسسه ونوس مراجعه نمایید و پکیج های خود را به صورت حضوری دریافت نمایید.

البته لازم به ذکر است که اکثر دانش آموزان ثبت نام خود را به صورت غیرحضوری انجام میدهند و چون ساکن شهرستان های دیگر هستند به راحتی میتوانند ثبت نام خود را انجام دهند و چیزی که اینجا اهمیت دارد اطمینان خاطر پیدا کردن شما از شماره حساب های ونوس میباشد که در پایین توضیحاتی خدمت شما ارائه داده شده است.

شماره حساب موسسه ونوس

شماره حساب های مربوط به موسسه ونوس بنام وارستگان نوابغ سرآمد ( مخفف ونوس ) هستش و هیچگونه کلاهبرداری در  زمینه شماره کارت ونوس انجام نخواهد گرفت و با خیال راحت میتوانید در هر نقطه از کشور خرید خود را انجام دهید. با ثبت نام در موسسه ونوس بهترین پکیج های آموزشی با بهترین اساتید و همراه با مشاوره رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و سرنوشت شما تغییر خواهد کرد. آموزش تشریحی کنکوری ونوس اولین قدم برای موفقیت در کنکور میباشد.

اساتید موسسه ونوس

موسسه ونوس برای اینکه دانش آموزان آموزش خوبی را تجربه نمایند سعی کرده است تمامی اساتید برجسته و نخبه که هر کدام مولف چندین کتاب بوده اند و رزومه عالی در کارنامه خود را دارند گرد هم آورد و یک پکیج کامل و عالی با آموزش خوب و البته قیمت مناسب در اختیار دانش آموزان قرار دهد.تمامی اساتید ونوس دارای مدرک و تحصیلات بالای دانشگاهی و افراد پزشک و دارای مدرک دکترا میباشند.

تجربه اساتید ونوس به قدری کافی بوده است که میتوانند موفقیت شما را تضمین کنند و همینکه اسم اساتید ونوس را بشنوید قوت قلبی برای شما خواهد بود که از همچین استادهایی آموزش دریافت میکنید و این خود انگیزه شما را بیشتر خواهد کرد.

نحوه دریافت مشاوره از مشاوران ونوس

مشاوره در هر موسسه و کار و یا شرکتی عضوی جدایی ناپذیر از محصولات ان شرکت و موسسه میباشد و یک مشاوره خوب میتواند کار شما برای استفاده راحتتر و بهینه تر از محصول را سهولت ببخشد و میشه گفت مشاوره خوب مکمل محصول خواهد بود . مشاوره موسسه کنکوری ونوس به وسیله مشاوران رتبه پرور و باتجربه انجام میشود.

هر دانش آموز میتواند چند روزی با مشاور خود در ارتباط باشد و پس از انجام صحبت هایی با مشاور و راهنمایی های لازم ، مشاور و پشتیبان خود را انتخاب کنند. بعد از خرید محصولات ونوس و ثبت نام در این موسسه از چند طریق میتوانید از مشاوره های مشاوران بهره مند شوید. تماس تلفنی و واتساپ و تلگرام راه های ارتباطی شما با مشاوران موسسه ونوس میباشد و شما به صورت مستقیم میتوانید با مشاوران و شماره موبایل آنها ارتباط برقرار نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.