استاد مجتبی دادبام یکی از برترین معلان ریاضی کشور میباشد و به عنوان یکی از دبیرهای ریاضی در موسسه ونوس کار آموزش را بر عهده خواهد داشت. در اینجا قصد داریم درباره رزومه استاد دادبام و نحوه ثبت نام در کلاس های ایشان را در اختیار شما قرار دهیم و برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد موسسه ونوس و تدریس استاد دادبام با شماره تماس ونوس و مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید .

رزومه مجتبی دادبام مدرس ریاضی ونوس

استاد مهندس “مجتبی دادبام” استاد بزرگ درس ریاضیات کنکور فرد بسیار مستعد و باهوشی در دبیرستان البرز بود و موفق شد رتبه 6 کنکور سراسری را در رشته ریاضی فیزیک کسب کند. وی با ورود به دانشگاه در رشته مکانیک موفقیت های بزرگ تری را رقم زد و توانست در این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شریف فارغ التحصیل شود.

جالب است بدانید که رتبه کنکور کارشناسی ارشد این استاد عالی رتبه در کنکور یک بود. در ادامه بیوگرافی استاد مجتبی دادبام باید بیفزائیم که به این سطح تحصیلات بسنده نکرده و در مقطع دکترا در دانشگاه شریف در همان رشته مکانیک به ادامه تحصیل مشغول شد.

موفقیت های بی شائبه استاد تنها به روال طبیعی درس خواندن ختم نمی شود بلکه در طی مراحل تحصیلی موفق به کسب 4 مدال طلا و نقره در رقابت های جهانی ربوکاپ شد. علاوه براین در مسابقات جشنواره خوارزمی در زمینه ساخت ربات های انعطاف پذیر در میان تعداد زیاد شرکت کنندگان سراسر کشور رتبه یک را بدست آورد.

استاد دادبام با تجربیات فراوان و قابلیت های بی نظیری که دارد حالا پس از پایان دوران گرانبهای تحصیلات با 17 سال سابقه تدریس ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی بسیار معروف شده است و در موسسه ونوس به عنوان مدرس ریاضی بهترین پکیج های آموزشی را داراست.

تدریس استاد دادبام را میتوان با تدریس عبدالرضا منتظری حرف آخر مقایسه نمود تا تصمیم گیری بهتری دشته باشید. درس ریاضی حرف آخر توسط استاد منتظری به همراه و کمک استاد دیگر انجام میشود و میتوانید از طریق شماره مشاوران حرف آخر آموزش این استاد را نیز مشاهده نمایید.

استاد تجربیات آموزشی اش را در مدارس مختلفی همچون نخبگان، مصباح علامه امینی، فرزانگان، علم آموزان، آیین روشن با دانش آموزان به اشتراک گذاشته است. تدریس ایشان تا حدی پرآوازه بوده که چند سالی به صورت استاد پروازی به شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان و شیراز سفر کرده است. در ضمن از تجربیات و دانش ارزنده ایشان برای تدریس در دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش استفاده می شود.

 

رزومه مجتبی دادبام دبیر ونوس

فعالیت های استاد در آموزشگاه های مختلف در شهرستانها و تهران مانند فرزانگان 3، فرزانگان 6، بهار علم آموزان، آیین روشن نور، علامه طباطبائی، نرجس، فدک، پیام،میلاد دانش، وزارت امور خارجه، علامه بحرالعلوم،علامه امینی، یکی دیگر از سوابق درخشان ایشان است. ضمن اینکه خدمات گرانمایه ایشان در تحریر کتابهای گنجینه آزمون مربوط به انتشارات مبتکران، کتاب هندسه تحلیلی انتشارات مدرسه، کتاب شب کنکور ریاضی زیرشاخه انتشارات تخته سیاه و در نهایت مهم ترین فعالیتش در چاپ بانک سوالات تستی جامع انتشارات ونوس مهر امضایی برای سابقه درخشان آموزشی اش است.

در تکمیل بیوگرافی استاد مجتبی دادبام باید اضافه کرد که استاد عضوی از گروه نویسندگان کتاب آموزشی ریاضیات گسسته در موسسات آموزشی معتبر هستند. سابقه تدریس و کارشناسی آموزشی در برنامه های صدا و سیما نیز برگ برنده دیگری است که توانایی های قابل توجه استاد در آموزش ریاضیات را اثبات می کند.

موسسه ونوس همراه با آموزش استاد دادبام مشاوره رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد و برای اینکار شما میتوانید ثبت نام خود در موسسه ونوس را انجام دهید که در پایین توضیحاتی را خدمت شما داده ایم.

ثبت نام در کلاس های مجتبی دادبام

روش های ثبت نام در موسسه ونوس و کلاس ها و پکیج های استاد دادبام پیچیده نیست و شما به راحتی میتوانید پکیج های استاد دادبام را دریافت نمایید. برای ثبت نام در موسسه ونوس کافی است هزینه پکیج ها را به شماره کارت موسسه ونوس واریز کرده و ثبت نام شما انجام شود.

برای دریافت شماره حساب ونوس حتما با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید.

دریافت نمونه آموزش ریاضی مجتبی دادبام

موسسه ونوس قصد دارد جهت آشنایی اولیه با آموزش اساتید ، 20 درصد از منابع آموزشی را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار دهد. برای دریافت 20درصد رایگان میتوانید به شماره پیامک ونوس ارسال پیامک داشته باشید و یا با مشاوران ونوس تماس بگیرید و مشخصات خود را در اختیا آنها قرار داده و بسته رایگان را دریافت نمایید.

قیمت پکیج آموزشی مجتبی دادبام

قیمت پکیج های موسسه ونوس و استاد دادبام با توجه به شرایط اقتصادی بد جامعه میتوانیم بگوییم که زیاد بالا نیست. برای دیدن لیست قیمت محصولات ونوس میتوانید روی آن کلیک کرده و قیمت پکیج های آموزشی تمامی اساتید را مشاهده نمایید. برای خرید پکیج های اساتید ونوس میتوانید قیمت ها و تخفیفات را در فروشگاه ونوس مشاهده نمایید. خرید محصولات برای دانش آموزان ونوس کاملا راحت میباشد.

اهمیت سوابق آموزشی اساتید برتر

شاید دانش آموزان کمتر به این مسئله توجه کرده باشند که داشتن تجربیات آموزشی و موفقیت های بزرگ در آزمون های کنکور تا چه حد می تواند در انتقال مفاهیم آموزشی موثر باشد. قطعا افرادی که در زندگی خود موفقیت های بزرگ آموزشی بدست آورده اند، مسیرهای درست علم آموزی را یافته اند و بهترین افراد برای انتقال مفاهیم درسی و تدریس هستند.

علاوه بر این شگردهای ویژه ای برای حل سوالات در کمترین زمان ممکن را در تجربیات خود دارند که می تواند دیگران را به موفقیت های بزرگ برساند.

توانایی در انتقال مفاهیم درسی از قابلیت های مهم دیگری است که تنها برخی از اساتید برتر این مهارت بزرگ را دارند. اگر کمی پای صحبت داوطلبان کنکوری بنشینید به خوبی درمی یابید که تا چه انداره توانایی انتقال مفاهیم اهمیت دارد. همانطور که در بیوگرافی استاد مهربان اشاره کردیم ایشان سالها به کار تدریس ریاضیات و نوشتن کتابهای آموزشی مشغول بوده اند و به خوبی به شیوه های آموزشی مسلط هستند.

به خصوص با وجود افتخار بزرگی در خصوص کسب برتری در بانک رزومه دبیران که استاد دادبام را در میان 10 دبیر مطرح و برتر ریاضیات ایران معرفی کرده است. استاد مهندس مجتبی دادبام در حال حاضر به تولید دی وی دی های آموزشی ریاضیات گسسته و ریاضیات تجربی و هندسه تحلیلی فعالیت دارد و در میان اساتید برتر موسسه ونوس به کار تدریس مشغول است.

یکی دیگر از سوابق درخشان استاد تدریس در دبیرستان های سمپاد یا استعدادهای درخشان است. در حال حاضر مشغول تحصیل در رشته دکتری مهندسی مکانیک در دانشگاه صنعتی شریف است. ایشان در کنار تحصیل، 14 سال است که سابقه تدریس در درس ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی را دارد. استاد در مدت طولانی فعالیت های آموزشی اش در سالهای 1381 تا 93 در آموزشگاه های ماهان، پرستو، نهال دانش،بعثت سابقه تدریس داشته است.

مدت طولانی تدریس در مدارس و آموزشگاه های گوناگون بر تجربیات غنی ایشان افزوده و حالا با کوله باری از اندوخته های ارزشمند در موسسه ونوس تدریس دروس ریاضیات گسسته و هندسه تحلیلی را بر عهده دارد.

ایجاد علاقه به ریاضی

یکی از ویژگی های بارز تدریس استاد دادبام که دانش آموزانش قریب به اتفاق به آن اذعان دارند، شیوه منحصربفرد تدریس ریاضیات است که باعث ایجاد علاقه به درس ریاضی و پیشرفت در این درس در دانش آموزانی که رغبت چندانی به این درس نداشتند یا دچار ضعف هایی بوده اند، شده است. شیوه های خاص تدریس استاد دادبام موجب شده حتی گاهی دانش آموزان رشته تجربی به شدت به ریاضی علاقه مند شده و از میانه راه تغییر رشته دهند.

یکی از مشکلاتی که دانش آموزان را از ریاضیات دلزده کرده احساس ناتوانی در حل سوالات دشوار است و تصور می کنند استعداد این درس را ندارند که از پس سوالات مفهومی بر نمی آیند. در حالی که اساتید برتر کنکور همچون مهندس مجتبی دادبام ترفندهای میانبری به دانش آموزان می آموزند یا فرمول های جالبی ابداع می کنند که ریاضیات را تبدیل به یک سرگرمی می کند.

به دلیل سالها تجربه آموزشی در مقاطع مختلف آموزشی استاد به روحیات دانش آموزان کاملا آشناست و نقاط ضعف و قوت آنها را به خوبی می شناسد. در نتیجه با نشان دادن راهکارهای اصولی به آنها روش هایی برای تقویت پایه درسی شان ارائه می دهد که مسیرشان را در دوران تحصیلی تغییر می دهد. دانش آموزانی که با تدریس های ضبط شده روی دی وی دی های آموزشی استاد دادبام پیش می روند بدون نیاز به پشتیبانی مطالب را فراگرفته و تست های مرتبط را حل می کنند.