نکات کنکوری

آدرس موسسه ونوس و آدرس دفتر مرکزی ونوس دقیقا کجاست؟

آدرس موسسه ونوس

آدرس موسسه ونوس برای خیلی از دانش آموزان و والدین آنها چیز مهمی خواهد بود و میخواهند به صورت حضوری و از نزدیک با مجموعه و مشاوران صحبت کنند و ثبت نام خود را به صورت حضوری انجام دهند. در اینجا آدرس موسسه ونوس را در اختیار شما قرار میدهیم و نحوه دریافت بسته های ونوس به صورت حضوری را به شما توضیح خواهیم داد.

آدرس موسسه ونوس

آدرس موسسه ونوس هر روز سرچ زیادی در گوگل را به خود اختصاص میدهند . در روز تعداد زیادی از دانش آموزان و داوطلبان و والدین آنها به صورت حضوری به آدرس موسسه ونوس مراجعه میکنند تا از نزدیک با مشاوران این مجموعه و پشتیبانی ونوس صحبتی داشته باشند. طبیعتا اکثر شما دوست دارید به صورت حضوری یک محصولی را خریداری نمایید تا از کیفیت آنها اطمینان کامل را داشته باشید.

آدرس دقیق موسسه ونوس واقع در تهران و میدان انقلاب میباشد برای مراجعه حضوری باید قبل از مراجعه با شماره تماس موسسه ونوس که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و هماهنگی لازم را انجام دهید تا بتوانید بسته های رایگان یا بسته های کامل آموزشی را دریافت نمایید.

دفتر مرکزی ونوس

دفتر مرکزی ونوس جایی است که تمامی منابع و پکیج ها از اینجا ارسال خواهد شد و تمامی دانش آموزان در سرتاسر ایران در این آدرس سامانه و کد دانش آموزی دارند و تمامی اطلاعات و سفارشات آنها ثبت شده است. هر موسسه یک دفتر مرکز به عنوان مرکز تمام اطلاعات و پشتیبانی ها را دارد و آدرس دفتر مرکزی ونوس نیز در میدان انقلاب تهران میباشد.

تمامی دانش آموزان میتوانند هماهنگی لازم را انجام دهند و بعدش به آدرس موسسه ونوس مراجعه نمایند و ثبت نام خود را انجام دهند یا مشاوره رایگان ونوس را دریافت نمایید.

اگر با آموزش موسسه ونوس آشنایی ندارید میتوانید بسته های رایگان این مجموعه را دریافت نمایید و 20درصد از آموزش را به صورت رایگان مشاهده نمایید.

آدرس دفتر مرکزی ونوس

خرید حضوری محصولات ونوس

دانش آموزان به دو صورت میتوانند ثبت نام خود را انجام دهند : ثبت نام غیرحضوری و خرید غیرحضوری

ثبت نام حضوری و خرید محصولات به صورت حضوری : بیشتر دانش آموزان که میخواهند در موسسه ونوس ثبت نام کنند در شهرستان ها نیز هستند و برای همین هزینه پکیج ها را به شماره حساب موسسه واریز میکنند و ثبت نام آنها انجام میشود.

با دریافت شماره کارت موسسه ونوس از مشاوران و دریافت لیست قیمت محصولات ونوس و تخفیفات میتوانید هزینه ها رابه حساب موسسه واریز نمایید.

اما دانش آموزانی که این امکان را دارند که به آدرس موسسه ونوس واقع در میدان انقلاب مراجعه نمایند باید قبل از هر چیز با شماره تماس موسسه و مشاوران هماهنگی لازم را انجام دهند و بعد از مراجعه و بررسی پکیج ها ، هزینه آنها را به حساب واریز نمایند. خرید حضوری محصولات در آدرس دفتر ونوس میتواند استرس و نگرانی در مورد کیفیت پکیج ها را از بین ببرد.

پکیج های موسسه ونوس

موسسه ونوس برای تمامی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه اول و دوم و ارشد نیز پکیج آموزشی دارد. مهم ترین پکیج ها برای داوطلبان کنکور و دانش آموزان متوسطه دوم میباشد.

این موسسه دو نوع پکیج برای این دانش آموزان تهیه کرده است و در بازه های مختلف در اختیار شما قرار خواهد داد. دو نوع پکیج صفر تا صد و پکیج 4*3 میتواند کمک خیلی خوبی به شما داشته باشد.

پکیج کامل ونوس تمامی دروس عمومی و اختصاصی را برای شما پوشش خواهد داد و به طور مفصل با شما کار خواهد شد و بهترین اساتید سبک جدیدی از آموزش را در اختیار شما قرار خواهند داد. مراحل آموزش و تمرین و تکرار و تست زنی را با این آموزش پیش خواهید رفت و درصد موفقیت خود در کنکور را بالاتر خواهید برد.

پکیج 4*3 موسسه ونوس نیز یکی از پکیج های خوب در بحث آموزش میباشد که میتواند آینده شما در کنکور را تغییر دهد. پکیج سه در چهار در بازه های نزدیک کنکور یعنی برای سال دوازدهمی ها و داوطلبان کنکوری مورد استفاده قرار خواهد گرفت . این دانش آموزان تایم زیادی برای مطالعه نخواهند داشت و بنابراین پکیج جمعبندی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت و میتوانند در ماه های نزدیک کنکور درصد دروس خود را بالا ببرند.

دریافت حضوری پکیج رایگان ونوس

اکثر دانش آموزان با دیدن برناه و تبلیغات تلویزیونی به شماره پیامک موسسه ونوس ارسال پیامک داشته اند و با با پکیج رایگان آشنایی پیدا کرده اند. پکیج رایگان موسسه ونوس شرایطی را مهیا کرده است تا دانش آموزان بتوانند با آموزش ونوس آشنا شوند. پکیج رایگان برای تمامی رشته های تجربی و ریاضی و انسانی تهیه شده است و تمامی دروس عمومی و اختصاصی را شامل میشود .

20 درصد از آموزش پکیج ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیره تا سبک آموزش بهترین اساتید را مشاهده نمایید و بعد از آن تصمیم به ثبت نام در موسسه ونوس بگیرید. برای دریافت حضوری پکیج رایگان میتوانید به آدرس موسسه ونوس مراجعه نمایید و پکیج ها را دریافت نمایید. فقط قبل از مراجعه حتما تآکید میکنیم که با مشاوران ونوس هماهنگی لازم را انجام دهید.آدرس موسسه ونوس همانند آدرس دفتر حرف آخر واقع در میدان انقلاب میباشد و شما میتوانید به آن مراجعه نمایید.

مشاوره رایگان ونوس

همراه پکیج هایی که برای شما ارسال خواهد شد مشاوره و برنامه ریزی نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت. مشاوره و برنامه مکمل پکیج ها خواهد بود و میتواند در بهره وردی تایم مطالعه شما کمک خوبی داشته باشد.در بحث مشاوره اول از همه سراغ نصب دی وی دی ها خواهید رفت  بعدش برنامه قطاری به شما توضیح داده خواهد شد. شما حتی اگر به آدرس موسسه ونوس در انقلاب مراجعه نمایید و پکیج ها را از آنجا تهیه نمایید باز مشاور برای شما در نظر گرفته خواهد شد و میتوانید از مشاوره رایگان موسسه ونوس نهایت استفاده را داشته باشید.

مشاوره حضوری ونوس

برای دریافت مشاوره های ونوس به صورت حضوری و غیرحضوری میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید. مشاوره های ونوس به صورت حضوری نیز در اختیار شما قرار داده میشه . در اولین مرحله برای دریافت پکیج های ونوس به آدرس موسسه ونوس در میدان انقلاب تهران مراجعه نمایید و مشاوره حضوری نیز دریافت نمایید. بعد از آشنایی با اسامی مشاوران ونوس و مشاوران با تجربه ، میتوانید از مشاوره های آنها استفاده کرده و بهترین نتیجه را بگیرید.

آدرس نمایندگی های ونوس

نمایندگی در شهرها باعث میشود که تمامی دانش آموزان بتوانند با آموزش کنکوری آشنا شوند و روش های جدید برای مطالعه را داشته باشند. آدرس نمایندگی ونوس در شهرها در اختیار شما قرار داده خواهد شد. موسسه ونوس قصد دارد در تمامی شهرها و شهرستان ها دفتر نمایندگی ایجاد کند و مشاوره در اختیار دانش آموزان قرار دهند. تمامی دانش آموزان از پایه میتوانند از مشاوره و برنامه مشاوران ارشد این مجموعه نهایت استفاده را داشته باشند.

آدرس موسسه ونوس در میدان انقلاب تهران میباشد ولی تمامی دانش آموزان شرایط مراجعه حضوری را ندارند و بنابراین موسسه تصمیم گرفته تا نمایندگی در شهرها را داشته باشد و اهداف ویژه ای را برای دانش آموزان در نظر گرفته است.

 

4 نظر در “آدرس موسسه ونوس و آدرس دفتر مرکزی ونوس دقیقا کجاست؟

  1. nahid گفت:

    سلام. برای دریافت حضوری بسته رایگان باید حتما تایم اداری مراجعه کنیم ؟

    1. bariawbari گفت:

      سلام. خیر شما میتوانید تا عصر هم مراجعه نمایید ولی قبل از مراجعه حتما هماهنگی لازم را انجام بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *