شماره تماس موسسه ونوس جهت ارتباط راحتتر شما با مشاوران و رفع مشکلات و سوالات در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شماره تماس ونوس روزانه سرچ بالایی در شبکه های اجتماعی و گوگل را دارد. در اینجا قصد داریم راحتترین روش ارتباط با مشاوران ونوس را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید مشاوره رایگان نیز دریافت نمایید.
موسسه ونوس از سال 1390 آموزش خود را به صورت پکیج های آموزشی در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکوری قرار میدهد. تمامی این منابع در قالب دی وی دی آموزشی و کتاب و جزوه خواهد بود و همراه آنها میتوانید از مشاوره رایگان ونوس و برنامه قطاری آن نیز بهره مند شوید.

شماره تماس موسسه ونوس

موسسه ونوس برای ارتباط راحت دانش آموزان با این مجموعه شماره ای در اختیار آنها قرار داده تا در همه تایم ها بتوانند با این مجموعه در ارتباط باشند. شماره تماس موسسه ونوس این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید آشنایی خوبی با موسسه ونوس داشته باشید و از رزومه و سبک آموزش اساتید راهنمایی لازم را دریافت نمایید. اکثر دانش آموزانی که با شماره تماس ونوس ارتباط میگیرند شاید هنوز آموزشی جامع از پکیج های ونوس را ندیده اند و آشنایی زیادی ندارند بنابراین شما میتوانید تمامی سوالات خود را از طریق ارتباط با مشاوران و شماره ای که در اختیارتان قرار داده ایم جویا شوید.

شماره تلفن موسسه ونوس

شماره تلفن ونوس در این مقاله برای شما درج شده تا بتوانید با مجموعه ونوس ارتباط بگیرید و با امنیت خاطر بیشتری با شماره ثابت این مجموعه مشاوره رایگان ونوس را دریافت نمایید.در این مقاله تمامی راه های ارتباطی یا مجموعه ونوس را در اختیار شما قرار داده ایم و دیگر سوالی برای آشنایی شما با موسسه ونوس مبهم نخواهد ماند .

 

شماره موبایل مشاوران ونوس و شماره ثابت و شبکه های اجتماعی همگی جهت تماس با ونوس و رفع مشکلات شما هستند. برای دریافت مشاوره رایگان در همان لحظه ای که تماس میگیرید میتوانید با شماره مشاوران ونوس ارتباط بگیرید و همان لحظه از آموزش ونوس و نحوه طرح ها و برنامه های آن مشاوره رایگان دریافت نمایید.
موسسه ونوس یکی از قویترین موسسات در زمینه آموزش و کنکور میباشد و از این نظر میخواهد دانش آموزان با اطمینان کامل و بدون استرس با شماره این موسسه ارتباط بگیرند و ثبت نام بدون نگرانی را داشته باشند.

شماره مشاوران ونوس

شماره همراهی که در اختیار شما قرار داده ایم به این منظور است که شما منتظر تماس مشاوران نباشید و در همان لحظه با شماره ای که ارتباط میگیرید مربوط به شماره مشاوران ونوس میباشد و سوالات خود را همان لحظه برطرف نمایید. مشاوران ونوس در 24 ساعت از شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

مشاورین باتجربه و رتبه پرور ما به تمامی سوالات به بهترین نحو پاسخ خواهند داد و با مشاوره های خود و ارائه برنامه های مطالعاتی و مشاوره در مورد نحوه ثبت نام و دریافت پکیج های رایگان به شما کمک میکنند و نیازهای شما را برطرف خواهند ساخت.
دانش آموزانی که از طرح ها و برنامه این مجموعه آشنایی و اطلاعات کافی ندارند بهتر است به طور مستقیم با شماره مشاوران ونوس در ارتباط باشند زیرا خطوط دفتری بیشتر برای کارهای اداری مشغول خواهد بود و ممکن است تایم زیادی را در صف انتظار باشید.

شماره واتساپ ونوس

لازم به ذکر است شما عزیزان میتوانید از طریق فضای مجازی و تلگرام و واتساپ نیز با مشاور در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح کنید. شماره واتساپ ونوس واژه ای است که سرچ زیادی در گوکل دارد و دانش آموزان میخواهند با واتساپ پاسخ سوالات خود را دریابند.

شماره همراهی که در سایت درج نموده ایم بخاطر شما عزیزان میباشد و میتوانید از طریق واتساپ و تلگرام نیز با این شماره در ارتباط باشید. توجه داشته باشید اگر سوالات خود را در واتساپ بپرسید مشاور به محض اینکه پیام شما را ببیند پاسخ شما را خواهد داد.

شماره واتساپ ونوس
مزیت ارتباط واتساپی با مشاور این است که برای دیدن لیست قیمت محصولات ونوس و تخفیفات موجود در ونوس پی دی اف آنها را از طریق واتساپ خواهیم فرستاد و هر عکس و پی دی اف و فایلی را میتوانید در واتساپ نگاه کنید. پس ارتباط از طریق واتساپ نیز میتواند کمک خوبی به شما داشته باشد.

شماره تماس دفتر مرکزی ونوس

طبیعتا آدرس های دفتر مرکزی تمامی موسسات میتوانیم بگیم در تهران میباشد . موسسه ونوس نیز دفتر مرکزی خود را در تهران و میدان انقلاب قرار داده است جاییکه تمامی منابع از آنجا برای تمامی دانش آموزان از سرتاسر شهرهای فرستاده خواهد شد و مشاوره حضوری در این مکان در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.

راههای ارتباط با شماره تماس موسسه ونوس را در اختیار شما قرار داده ایم و اگر دوست دارید با دفتر مرکزی ونوس در ارتباط باشید میتوانید با شماره ثابتی که در سایت قرار داده ایم تماس بگیرید .

این قول را به شما میدهیم در مدت زمان کوتاهی با مشاوران ارتباط بگیرید و سوالات خود را رفع نمایید.
انبار مرکزی موسسه ونوس در میدان انقلاب تهران واقع شده است و کسانیکه میخواهند ثبت نام خود را به صورت حضوری انجام دهند میتوانند به آدرس دفتر ونوس در برج مهستان مراجعه نمایند البته قبل از مراجعه باید هماهنگی لازم را با مشاوران داشته باشید و در موسسه معطل نشوید.

راه های ثبت نام در ونوس که شاید آشنایی دارید به دو طریق میباشد : یا به صورت حضوری مراجعه نمایید یا اینکه با شماره تماس ونوس تماس بگیرید و کارهای مربوط به ثبت نام را انجام دهید.ثبت نام در موسسه حرف آخر نیز به این شکل میباشد و همانگونه که با مشاوران ونوس ارتباط برقرار میکنید میتوانید با شماره تماس حرف آخر نیز ارتباط برقرار نمایید.

تماس تلفنی با شماره اساتید ونوس

اصولا خیلی از دانش آموزان یا همه شما عزیزان دوست دارید با اساتید موسسه ونوس صحبتی داشته باشید و با شماره شخصی آنها ارتباط داشته باشید. بعد از دریافت پکیج های ونوس و پیش رفتن در برنامه قطاری طبیعتا یکسری سوالات شاید برای شما پیش آید که مشاوران موسسه میتوانند شما را راهنمایی و کمک نمایند.

ارتباط با اساتید ونوس کاری غیر ممکن نیست ولی خب خیلیم راحت نیست که تمامی دانش آموزان شماره های شخصی اساتید را داشته باشند و با آنها ارتباط بگیرند. تا جاییکه بتوانیم آی دی اساتید را در اختیار شما قرار میدهیم و از این طریق با اساتید ارتباط داشته باشید مگر اینکه در شرایط خیلی خاص بتوانیم شماره شخصی اساتید را در اختیار شما قرار دهیم.

شماره تماس مشاوره رایگان ونوس

طبیعتا بخش مشاوره در هر آموزش و مجموعه بعد از داشتن منبع خوب میتواند حرف اول را بزند. مشاوره برای هر دانش آموزی حتی از پایه اول ابتدایی نیاز هستش تا کنکور . نقش مشاوره زمانی مشخص خواهد شد که به پایه دوازدهم رسیده باشید.

در اینجا افسوس سالهای پیش را خواهید خورد اگر مشاوره خوبی نداشته اید. با مشاوره تحصیلی خوب دانش آموزان میتوانند در طول سال های دبیرستان مشکلات خود را شناسایی کنند و نقاط ضعف خود را پوشش بدهند و از طرفی اگر نقطه قوتی دارند آنها را تقویت کنند. مشاوره همراه با منبع خوب میتواند باعث موفقیت شما در کنکور شود و این دو مکمل یکدیگر خواهد بود.

همانطور که گفته شد همراه منابع ونوس مشاوره و برنامه ریزی دریافت خواهید کرد و مشاوری به عنوان پشتیبان شما را راهنمایی خواهد کرد . تمامی این مشاوره ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت شماره تماسی که در اختیار شما قرار داده ایم مشاوره رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد.

وقتیکه پکیج ها را دریافت خواهید کرد شاید متوجه برنامه قطاری ونوس نباشید و در اینصورت یک مشاور میتواند توضیحاتی به شما بدهد تا آشنایی کاملی با نحوه پیش رفتن در برنامه قطاری پیدا کنید . هزینه ای بابت مشاوره از شما گرفته نخواهد شد و هر مشاوری اینکار را از شما خواست غیرقانونی خواهد بود و خلاف قانون موسسه خواهد بود و با مشاور برخورد خواهد شد.

هزینه هایی که به شماره کارت ونوس واریز خواهید کرد بابت پکیج ها هستش و میتوانید از مشاوره رایگان ونوس نهایت استفاده رو ببرید . برای ارتباط با مشاوران و دریافت مشاوره در مورد پکیج های رایگان و پکیج کامل و نحوه ثبت نام در موسسه ونوس کافی است با شماره تماس موسسه ارتباط بگیرید.

اما توصیه ای که برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور مخصوصا دانش آموزان سال دوازدهم دارین این است که نقش مشاوره محوری نداشته باشند و بعد از مدتی مشاوره با مشاره خود دیگر منتظر توصیه های مشاور نباشند و خودشان بتوانند نقاط ضعف خود را پوشش دهند. اینکار درصد موفقیت شما را بالا خواهد برد.

شماره تماس برای دریافت پکیج رایگان ونوس

دانش آموزان و داوطلبانی که قصد ثبت نام در موسسه ونوس را دارند برنامه ونوس را پیگیری خواهند کرد یا کسانیکه از طریق تیزرهای تبلیغاتی در تلویزیون به شماره پیامک ونوس ارسال پیامک داشته اند دوست دارند تا جزو نفرات برندگان پکیج های رایگان موسسه ونوس باشند.

موسسه ونوس برای آشنایی دانش آموزان با آموزش اساتید این موسسه 20 % از آموزش پکیج ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد. برای دریافت پکیج های رایگان ونوس میتوانید ارتباط مستقیم با مشاور داشته باشید و تماس بگیرید و مشخصات خود را در اختیار ما قرار دهید.

در هر رشته ای که مشغول به تحصیل هستید چه رشته تجربی و چه رشته ریاضی و یا انسانی میتوانید پکیج های رایگان را در اختیار بگیرید و 20درصد از آموزش موسسه را دریافت نمایید که تمامی دروس عمومی و اختصاصی شما را پوشش خواهد داد و با سبک آموزش اساتید آشنا خواهید شد . اگر پکیج رایگان را نیز دریافت کرده اید میتوانید مشاوره رایگان دریافت نمایید و سوالات خود را مطرح نمایید .

برای دریافت پکیج رایگان تماس بگیرید و پایه تحصیلی خود را مشخص نمایید و احتمالا هزینه پستی پکیج رایگان از شما گرفته خواهد شد و شماره حساب موسسه را دریافت کنید و هزینه را به حساب موسسه واریز کنید.

توجه داشته باشید پکیج های رایگان چیزی حدود 1میلیون تومان ارزش محتوایی دارند چون 20درصد از آموزش پکیج های کامل را داراست ولی برای دانش آموزان فقط هزینه پستی را موسسه دریافت میکند و فرصت خوبی خواهد بود تا بتوانید آموزش ونوس را ببینید.
محتوای پکیج رایگان شامل دی وی دی آموزشی به همراه کتاب خواهد بود . کتاب ها به صورت رنگی و قشنگ در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

شماره پیامک موسسه ونوس

حتما بارها در تلویزیون برنامه ونوس یا پیام های تبلغیاتی ونوس را مشاهده کرده اید و به سامانه پیامکی ونوس ارسال پیامک داشته اید. همانطور که گفتیم خیلی دانش آموزان با ارسال پیامک میخواهند بسته های رایگان ونوس را دریافت نمایند. اما باید توجه داشته باشید که باید منتظر تماس مشاوران باشید و شاید مشاوری یادش بره که با شماره شما تماس بگیره .

اگر میخواهید بسته های رایگان ونوس را دریافت کنید نیازی به ارسال پیامک ندارید و میتوانید با شماره ی داخل سایت تماس بگیرید و به تعداد دلخواه خود بسته رایگان دریافت نمایید برای تمامی رشته های تجربی و ریاضی و انسانی.

شماره پشتیبانی موسسه ونوس

موسسه ونوس برای انجام کارهای اداری و مشکلات فنی دانش آموزان بخش پشتیبانی دارد تا شما با این بخش در ارتباط باشید و مشکلات خود را برطرف نمایید. پشتیبانی ونوس در همه تایم ها پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود و هر مشکلی در مورد تآخیر در ارسال پکیج ها یا مشکلات موجود در دی وی دی ها و سیستم شما را میتواند برطرف کند.

تمامی مشکلاتی که ممکن است وجود داشته باشد جای نگرانی نداره چون تمامی اینها عادی خواهد بود و از طریق بخش پشتیبانی ونوس و شماره تماس آنها میتوانید این مشکلات را هر چه سریعتر برطرف نمایید.

شماره واحد فروش دفتر مرکزی ونوس

بخش فروش محصولات ونوس نیز وظایف خود را انجام خواهد داد و باید تخفیفاتی که موسسه در بازه های مختلف وضع خواهد کرد را روی پکیج ها اعمال نماید. واحد فروش دفتر مرکزی ونوس در تهران میباشد و تمامی پکیجها بعد از تایید این واحد از طریق انبارداری ارسال خواهد شد.

اگر اشتباهی در بخش فروش محصولات انجام گیرد یعنی اگر چیزی بیشتر از قیمت محصولات بخ حساب موسسه واریز کنین از طریق این واحد به حساب شما عودت داده خواهد شد.موسسه ونوس این را در نظر دارد که اگر شما هزینه کمتری واریز کنین میشه کاریش کرد و تخفیف بیشتری بهتون داده بشه ولی این اجازه را به مشاورین نمیدهد که مبلغی اضافه از دانش آموز به شماره کارت موسسه واریز بشه.

چگونه از مشاور بودن افراد در موسسه ونوس مطلع شویم ؟

طبیعتا اگر مشاورینی با شما تماس بگیرند که شما برنده پکیجی شده اید یا به هر طریقی قصد صحبت کردن با شما و دریافت مشخصات شما را دارد را باید اطمینان کامل حاصل کنید که آیا از مشاورین مجوعه ونوس میباشند یا خیر .

شما بعد از اینکه شاید به طریقی شماره تلفن شما در سامانه ونوس ثبت گردیده احتمال بعضی از مشاوران با شما تماس خواهند گرفت و برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع میتوانید با شماره تماس موسسه ونوس در ارتباط باشید و مشخصات مشاور را استعلام بگیرید. توجه داشته باشید شماره حسابی که از مشاور دریافت میکنید برای واریز مبلغ را حتما استعلام بگیرید.