نکات کنکوری

مشاوره موسسه ونوس – مشاوره رایگان کنکور ونوس با مشاوران ارشد

مشاوره موسسه ونوس

مشاوره موسسه ونوس شاید بیشترین بازدیدکننده در سایت ها و شبکه های اجتماعی را داشته باشد . طبیعتا هر دانش آموز و داوطلبی برای آشنایی با یک موسسه آموزشی یا یک نوع آموزش نیاز به مشاوره قبل از ثبت نام دارد. مشاوره ونوس این امکان را به شما میدهد تا بتوانید بهترین تصمیم را برای همکاری با این موسسه داشته باشید. در این مقاله شما را با مشاوره ونوس آشنا خواهیم کرد و نحوه دریافت مشاوره رایگان و ارتباط مستقیم با مشاوران را در اختیار شما قرار خواهیم داد . لطفا تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان ونوس تماس بگیرید.

مشاوره ونوس  

مشاوره ونوس در همه تایم ها برای دانش آموزان انجام میشود . تمامی مشاوره ها توسط مشاورانی باتجربه و دارای رزومه عالی انجام میشه و زمانیکه پکیج های موسسه ونوس را  داشته باشید از نظر برنامه و مشاوره هیچ استرس و نگرانی نخواهید داشت. عزیزان دقت داشته باشید زمانیکه پکیج های ونوس در اختیار شما قرار دارد و آموزش را شروع کنید تمامی مراحل را پله پله پیش خواهید رفت و اساتید هم یکسری مشاوره و راهنمایی هایی در این زمینه برای شما دارند. یعنی در کل این را میتوانیم بهتون بگوییم که زمانیکه تدریس استاد را میبنید نکات و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار میدهد.

پکیج های مشاوره ای ونوس

خیلی از موسسات و شرکت ها برای پیشرفت برنامه خود و مشتریان خود قطعا یکسری پکیج های آموزشی و پکیج های مشاوره ای را دارد تا بتوانند افراد را راهنمایی کند. موسسه ونوس نیز مشاوره در اختیار شما قرار میدهد و حتی همراه منابع این مشاوره ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه مشاوره ونوس میتوانید با شماره تماس موسسه ونوس ارتباط بگیرید.

مشاوره تلفنی ونوس

موسسه ونوس تمامی مشاوره هایی که در این سالها انجام داده است به صورت غیرحضوری بوده است چون اکثرا دانش آموزان نیز از شهرهای مختلف در این موسسه ثبت نام کرده اند و امکان مشاوره حضوری را ندارند. مشاوره میتواند کمک خوبی برای پیشرفت در برنامه قطاری ونوس داشته باشد و این مشاوره فرقی نمیکنه از چه طریق در اختیار شما قرار بگیرد.

 

مشاوره تلفنی ونوس کاملا رایگان خواهد بود و تمامی دانش آموزان در تمامی مقاطع میتوانند از مشاوره رایگان ونوس بهره مند شوند. اگر با موسسه ونوس آشنایی ندارید میتوانید با شماره تماس ونوس در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح نمایید و در صورت تمایل 20 % از آموزش این موسسه را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید.

برای دریافت بسته های رایگان ونوس خیلی دانش آموزان به شماره پیامک موسسه ونوس ارسال پیامک انجام میدهند تا در قرعه کشی بسته رایگان شرکت داده شوند در صورتیکه شما که الان این مقاله را میخوانید میتوانید با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و آدرس و مشخصات خود را در اختیار مشاور قرار دهید و بسته رایگان را به راحتی دریافت نمایید.

مشاوره حضوری ونوس

موسسه ونوس به صورت حضوری نیز مشاوره در اختیار شما قرار خواهد داد. از نحوه تمامی مشاوره های ونوس میتوانید استفاده کنید چه بصورت حضوری و چه بصورت غیر حضوری. آدرس دفتر مرکزی موسسه ونوس در میدان انقلاب تهران میباشد و شما قبل از مراجعه به این آدرس باید هماهنگی لازم را انجام دهید تا دچار مشکلی نشوید. برای دریافت پکیج های رایگان یا پکیج های کامل و اطلاع از نحوه برنامه قطاری میتوانید مشاوره حضوری نیز دریافت نمایید و میتوانید به آدرس دفتر مرکزی ونوس مراجعه نمایید.

قیمت مشاوره ونوس

مشاوره ونوس که همراه پکیج ها در اختیار شما قرار داده میشود به صورت رایگان هستش و هیچ مشاوری اجازه ندارد که هزینه جداگانه از دانش آموز دریافت نماید. مشاوران تحصیلی در خارج از موسسات که مشغول کار مشاوره هستند به صورت ماهانه از دانش آموز حقوق دریافت میکنند ولی مشاوران ونوس بدون هیچ هزینه ای پشتیبانی شما را انجام خواهند داد پس قیمت مشاوره ونوس کاملا رایگان هستش و با خیال راحت میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید و از مشاوره موسسه ونوس بهره مند شوید.شما میتوانید قیمت مشاوره حرف آخر را نیز جویا شوید و یا از مشاوره رایگان آن استفاده نمایید.

مشاوره رایگان ونوس

بعد از ثبت نام شما و دریافت پکیج های ونوس کار مشاوره و برنامه شما شروع خواهد شد به اینصورت که دی وی دی های ونوس را مراحلی نصبی دارد و مشاور شما را راهنمایی خواهد کرد و میتوانید به راحتی آن را نصب کنید. بعد از نصب و فعالسازی میتوانید برنام قطاری را شروع کنید و اینجا مشاور شما راهنمایی های خوبی در اختیار شما قرار میده و نحوه پیش رفتن در برنامه قطاری را به شما توضیح خواهد داد. مشاوره موسسه ونوس میتواند مسیر شما در آموزش را کاملا تغییر دهد و به دنیای جدیدی از سبک آموزش کنکوری وارد شوید.

مشاوره ونوس در شبکه های اجتماعی ( واتساپ تلگرام )

تمامی دانش آموزان میتوانند از روش های مختلفی مشاوره تلفنی ونوس را دریافت نمایند. با توجه به اینکه دانش آموزان مختلفی از سرتاسر شهرهای ایران در این موسسه ثبت نام میکنند و طبیعتا مشاوره ها به صورت غیرحضوری خواهد بود ولی روش های مختلفی برای ارتباط با مشاوران ونوس وجود دارد و شما میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا ارتباط در شبکه های اجتماعی مانند واتساپ و تلگرام با مشاوران در ارتباط بوده و سوالات خود را مطرح نمایند.

شماره هایی که در اختیار شما قرار گرفته است را ذخیره نمایید و میتوانید سوالات خود را در واتساپ نیز ارسال کنید تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

اسامی مشاوران ونوس

مشاوران موسسه ونوس از بهترین مشاوران و با تجربه ترین مشاوران هستند و کار پشتیبانی شما را انجام میدهند . تعداد مشاوران ونوس زیاد خواهد بود و همین امر باعث میشه که نتوانیم لیستی از آنها در اینجا درج نماییم ولی قول این را میدهیم که در یک مقاله کاملا مجزا اسامی مشاوران و عکس آنها را در اختیار شما قرار دهیم و آشنایی نسبی با آنها داشته باشید . شما میتوانید با شماره موبایلی که در سایت قرار دادیم تماس بگیرید و مستقیما با مشاوران ونوس در ارتباط باشید.

عکس مشاوران ونوس

همانطور که گفتیم تعداد مشاوران ونوس زیاد هستش و ازدرج اسامی آنها در این مقاله معذور بودیم ولی طبیعتا همه دانش آموزان دوس دارند عکس مشاوران خود را ببینند تا از کنجکاوی آنها کمتر شود و مخاطب خود را بشناسند و با رزومه کاری آنها آشنایی خوبی داشته باشند . در چند روز آینده بیوگرافی تمامی اساتید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و بعد از آن سعی میکنیم لیستی از اسامی مشاوران ونوس را در اختیار شما قرار دهیم.

پنل مشاوران ونوس

تمامی مشاورانی که در مجموعه ونوس مشغول فعالیت هستند دارای پرتال و سامانه و پنل مشاوره ای هستند تا بتوانند تمامی سفارش های دانش آموزان خود را ثبت و پیگیری نمایند . بوسیله پنل مشاوره تمامی دانش آموزان از هم تفکیک خواهد شد و هر مشاوره میتواند تعداد دانش آموزی را که پیگیری میکند اسامی آنها را مشاهده نماید. پس توجه داشته باشید با مشاوری که در ارتباط هستید حتما پنل مشاوره ای داشته باشد.

مشاوره پکیج کامل ونوس

بعد از اینکه ثبت نام در موسسه ونوس را انجام دادید میتوانید پکیج های این موسسه را دریافت نمایید . حال بسته به نوع پکیجی که دریافت میکنید مشاوره و برنامه را پیش خواهید رفت. پکیج کامل ونوس و پکیج 3در4 ونوس هر کدام برنامه خاص خود را دارد ولی بعد از دریافت آنها بحث های مشاوره نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت و فقط نحوه برنامه قطاری آنها باهم متفاوت خواهد بود.

مشاوره پکیج کامل ونوس به شما کمک میکند تا راحتتر آموزش تمامی دروس را تمام کنید و راهنمایی های اولیه که برای شما انجام میشه میتونه در وقت شما کمک خوبی داشته باشه. پس بعد از دریافت پکیج کامل ونوس نگران مشاوره آن نباشید چون همه چیز در اختیار شما قرار میگیرد و حتی اساتید بهترین راهنمایی ها و مشاوره ها را خواهند داشت.

مشاوره تلفنی ونوس

مشاوره برنامه قطاری ونوس

برنامه قطاری ونوس ک برنامه کاملا شخصی سازی شده است که تمامی دانش آموزان به راحتی میتوانند با آن پیش بروند. این برنامه نگرانی و سردرگمی شما نسبت اینکه چگونه شروع کنم و از کدام درس شروع کنم را از بین خواهد برد. در همه امور مربوط به آموزش هر دانش آموز باید یک برنامه منسجمی داشته باشد تا بتواند در وقت خود صرفه جویی کند و بدون یک برنامه خوب دانش آموز سردر گم خواهد بود و وقت خود را از دست خواهد داد.

در برنامه قطاری ونوس که در اختیار شما قرار میگیرد یکسری جدول های قطاری را مشاهده خواهید کرد که این همان برنامه قطاری هستند و بر اساس آنها پیش خواهید رفت یعنی مثلا وقتیکه در جدول اول ریاضی نوشته شده یعنی شما اولین درسی که نگاه خواهید کرد مربوط به ریاضی خواهد بود و حتی تایم تعلیم و موضوع های آن مشخص گردیده است . شما کافی است وقتیکه برنامه قطاری را دریافت کردید اول از همه یک نگاه کلی به آن بیاندازید و به شما قول میدهیم خودتان کل ماجرا درک خواهید کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره موسسه ونوس و برنامه قطاری این موسسه میتوانید با شماره تماسی که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و با مشاوران در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح نمایید.

مشاوره محصولات ونوس

محصولات ونوس برای تمامی پایه ها وجود دارد و هر دانش آموزی در هر پایه تحصیلی که میخواهد بهترین سبک آموزش را داشته باشد میتواند برای پایه تحصیلی خود منابع ونوس را در اختیار بگیرد. محصولات ونوس برای پایه ابتدایی بخاطر تقویت آموزش دانش آموزان و ایجاد حس علاقه برای یادگیری با استفاده از سبک  جدید آموزش و وارد کردن دانش آموز به یک دنیای جدید از آموزش میباشد و محصولات راهنمایی یا متوسطه اول نیز برای دانش آموزان و والدین باید اهمیت زیادی داشته باشد.

چون بسیاری از دانش آموزانی که در دوره دبیرستان انرژی خود را برای درس و درسه از دست میدهند مربوط به حس کم علاقه در دوره راهنمایی هستش و اگر ما بتوانیم دانش آموزان را از دوره راهنمایی تقویت کنیم مطمئنا در دوره دبیرستان نتیجه آن را خواهیم گرفت . اما مهم ترین دوره که به آینده دانش آموزان مربوط میشه دوره متوسطه دوم یا دبیرستان میباشد که دانش آموز باید آموزش کنکوری را شروع نماید چون آموزش تشریحی دوران مدرسه باعث موفقیت در کنکور نخواهد شد .

برای دریافت محصولات ونوس باید با مشاورین در تماس باشید تا شما را تعیین سطح کنند و بهترین پکیج برای شما انتخاب شود مثلا در بازه ای از سال تحصیلی باید پکیچ کامل و در بازه ای ددیگر برای دانش آموزان سال دوازدهم باید پکیج سه در چهار ارسال گردد . برای اطلاع از لیست قیمت محصولات نیز میتوانید تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید. اما یک پیشنهاد ویژه برای داوطلبان کنکوری که نزدیک کنکور هستند سوالات احتمالی کنکور حرف آخر را پیشنهاد میکنیم که شما را برای کنکور خیلی آماده میکند.

تخفیفات موسسه ونوس

موسسه ونوس در هر بازه تخفیفاتی را روی پکیج های خود اعمال خواهد کرد و شما هر موقع قصد تهیه پکیج ها را داشته باشید میتوانید از این تخفیفات بهره مند شوید. تخفیفات پلکانی و تخفیفات درصدی جزو تخفیفات ونوس میباشد و بعد از دریافت لیست قیمت محصولات ونوس میتوانید تخفیف را روی آن اعمال نمایید .

الان که این مقاله را میخوانید معلوم نیست که تخفیف درصدی در موسسه برقرار است یا تخفیف پلکانی . پس برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد اینکه الان چه تخفیفی در موسسه برقرار است میتوانید تماس بگیرید و مشاوره تلفنی ونوس را دریافت نمایید. قیمت پکیج های ونوس نسبت به کلاس های خصوصی و حتی موسسات دیگر کمتر میباشد چون موسسه ونوس در دو سال اخیر که وضعیت اقتصادی بد جامعه باعث گرانی در همه صنف ها شده را در نظر نگرفته و سعی کرده قیمت پکیج های خود را افزایش ندهد تا همه دانش آموزان بتوانند پکیج ها را خریداری نماید.

برای خرید قسطی محصولات ونوس نیز میتوانید اقدام کنید و موسسه این شرایط را در نظر گرفته تا دانش آموزان و والدینی که نمیتوانند به صورت یکجا هزینه پکیج ها را واریز نمایند میتوانند از شرایط خرید قسطی نیز استفاده کنند . در پایین نحوه خرید قسطی محصولات را به شما توضیح داده ایم و برای اطلاعات بیشتر نیز میتوانید تماس بگیرید.

مشاوره خرید قسطی محصولات ونوس

موسسه شرایطی را در نظر گرفته تا همه دانش آموزان در هر شهر و استان بتوانند پکیج ها را دریافت کنند  آموزش کنکوری را هرچه سریعتر پیش ببرند. برای اینکار موسسه خرید قسطی محصولات را دارد. دانش آموزانی که میتوانند پکیج ها را به صورت کامل دریافت نمایند خب طبیعتا کار خوبی و برنامه قطاری آنها خیلی کامل خواهد بود اما دانش آموزانی که نمیتوانند خرید کامل انجام دهند میتوانند هر ماه بعضی از دروس پکیج ها را خریداری نمایند و هزینه را واریز کنند.

بعد از اولین واریزی برای شماره حساب ونوس ، برای دانش آموزان سامانه ایجاد خواهد و تمام اطلاعات مربوط به آنها از مشخصات و تعداد و مقدار خرید درج خواهد شد و در قط های بعدی همه چیز در دسترس است تا قسط های بعدی فرستاده شود. برای اطلاع از نحوه تخفیفات در خرید قسطی نیز باید تماس بگیرید تا شرایط را به شما توضیح دهیم.

نحوه دریافت مشاوره ونوس

مشاوره رایگان ونوس را میتوانید دریافت کنید برای اینکار شما حتی اگر با آموزش موسسه آشنایی ندارید تماس بگیرید و توضیحات مشاور را گوش کنید و بعد از آن بسته رایگان ونوس را سفارش دهید و میتوانید حتی برای بسته رایگان مشاوره نیز دریافت نمایید . پل ارتباطی شما با موسسه ونوس و مشاوران آن شماره تماسی هستش که در اختیار شما قرار دادیم و از طریق تماس تلفنی و واتساپ و تلگرام میتونید با مشاوران مجموعه در ارتباط باشین.

مشاوره بعد از خرید پکیج ونوس چگونه است؟

بعد از خرید پکیج های ونوس میتونید با ارتباط با مشاوران ونوس مشکلات خود را برطرف کنید.همراه پکیج ها ونوس که دریافت میکنید مشاوره دریافت خواهید کرد و خود اساتید راهنمایی هایی برای شما در نظر گرفته اند اما مشاور به عنوان پشتیبان به شما خواهد بود و میتواند یکسری نکات کنکوری در اختیار شما قرار دهد . هیچگونه محدودیت تماسی با مشاور نخواهید داشت و در هر زمان که سوالی برایتان پیش بیاد میتونین با مشاور تماس بگیرین یا پیام خود را بگذارین و مشکل خود را برطرف نمایید.

وقتیکه پکیج های ونوس را خریداری میکنید مشاور شما مشخص خواهد شد و میتونید با آن مشاور در ارتباط باشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره رایگان ونوس تماس بگیرید و بسته های رایگان این مجموعه را جهت آشنایی بیشتر دریافت نمایید.

8 نظر در “مشاوره موسسه ونوس – مشاوره رایگان کنکور ونوس با مشاوران ارشد

  1. میلاد گفت:

    مشاوره ونوس واقعا رایگان هستش ؟ یعنی در هفته چند تماس باید داشته باشیم ؟

    1. bariawbari گفت:

      بله رایگان هستش و هیچگونه محدودیت تماسی با مشاور نخواهید داشت . برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد مشاوره ونوس میتوانید تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *