استاد هادی سرکشیک زاده متولد سال ۱۳۶۳ مدرس دین و زندگی کنکور و کارشناس آموزشی برنامه‌های صداوسیما در برنامه‌هایی همچون فرصت برابر، کارنامه ۲0 ، مسیر برتر و گزینه ۴ شبکه ۴ است. استادی یکی از مؤلفان کتاب‌های آموزشی در انتشارات تخته‌سیاه است. ایشان کتاب‌هایی مانند بانک تست دین و زندگی، چکیده دین و زندگی، آموزش دین و زندگی 3، آشتی با آیات و مفاهیم، آموزش دین و زندگی پایه دهم و شب امتحان را در کارنامه کاری خود دارد.
همچنین ایشان عضو هیئت‌علمی برنامه رادیویی صدای کنکور و از مدرسان به نام سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان (سمپاد) محسوب می شود.
درضمن در مدارس تخته‌سیاه، شوق پرواز، هدف، سنایی، علوم نوری سیاه ماهان( شعب انقلاب تجریش) سابقه تدریس دارد. و اینک در موسسه کنکوری ونوس کار آموزش دین و زندگی را به عهده دارد.

برای دریافت مشاوره رایگان ونوس در مورد آموزش موسسه ونوس و اساتید آن از جمله مدرس دین و زندگی میتوانید تماس بگیرید .

 

رزومه استاد هادی سر کشیک زاده

– کارشناس آموزشی و مدرس برنامه‌های صداوسیما
– استاد پیش‌بینی سوالات کنکور
– کسب ‌عنوان دبیر نمونه در دبیرستان دین و دانش
– تولید محتوای آموزشی برای ستون ویژه کنکور در روزنامه جام‌جم
– ناظر علمی و طراح آزمون‌های ماز- قلم‌چی و تراز

مدرس برتر درس دین و زندگی کنکور

استاد هادی سر کشیک زاده مدرس بهترین مدارس و مراکز آموزشی کشور و مؤلف کتاب‌های دین و زندگی انتشارات تخته‌سیاه بوده و چندسالی است که فعالیت‌های آموزشی‌اش را برای داوطلبان کنکور سراسری در پیش گرفته ‌است. درس دین و زندگی یکی از دروس عمومی محسوب می‌شود که درسی تئوری و به ‌عبارتی خواندنی است. بنابراین به‌نظر می‌رسد دانش‌آموزان می‌توانند با مطالعه انفرادی کار خود را پیش ببرند.
اما حقیقت چیز دیگری است؛ از آنجایی که دانش‌آموزان داوطلب کنکور فرصت زیادی برای درس‌خواندن ندارند می‌توانند با کمک تدریس دین و زندگی مطالب درسی را به شیوه‌ای منسجم و طبقه‌بندی‌شده بیاموزند. داوطلبانی که از دی وی دی های آموزشی شبیه‌سازی کلاس درس استاد هادی سر کشیک زاده بهره می‌برند، با کمک آموزش ها مجموعه‌ای از مطالب را می‌آموزند که در کنار مدت‌زمان کوتاه تری مرور درس می‌توانند به درصدهای بالایی در این درس برسند.
استاد با گردآوری چکیده درس دین و زندگی کتاب‌هایی را تألیف کرده ‌است که اطلاعات زیادی را در اختیار دانش‌آموزان می‌گذرد. درضمن با طراحی و تدوین بانک تستی دین و زندگی مهم‌ترین و کلیدی‌ترین سوالات مشابه کنکور را فراهم کرده و ساده‌ترین تکنیک‌های تست‌زنی را می‌آموزد.
استاد هادی سرکشیک زاده در ۴ دوره نظرسنجی به‌عنوان استاد منتخب دانش‌آموزان معرفی ‌شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیوگرافی استاد سرکشیک زاده و ثبت نام در کلاس ها و پکیج های ایشان میتوانید به شماره تماس ونوس ارتباط گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

اگر مایل به دریافت 20درصد از پکیج ها به صورت هستید و یا میخواهید در قرعه ونوس شرکت داده شوید بدون نیاز به ارسال پیامک به شماره پیامک ونوس میتوانید با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

موفقیت های آموزشی استاد سرکشیک زاده

– مؤلف ۷ عنوان کتاب در انتشارات تخته‌سیاه
– گردآوری اولین کتاب جامع خلاصه محور دین و زندگی کنکور
– مبتکر تدریس آیات درس با کلمات
– مشهور به استاد پیش‌بینی سوالات کنکور و امتحان نهایی
– عضو هیئت‌علمی برنامه رادیویی صدای کنکور
– مدرس برتر مؤسسه آموزشی ونوس
– عضو ارشد پاسخ‌گویی به سوالات کنکور راه اندیشه
– مدرس مجموعه‌ای به نام بیشتر از جمع‌بندی راه اندیشه
– عضو مجموعه ۵ استاد برتر و طراح آزمون کتاب ۵ آزمون
– ناظر و طراح آزمون‌های کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی)
– ناظر علمی بر کتاب دین و زندگی مجموعه کتاب آبی دین و زندگی مجموعه کانون فرهنگی آموزش (قلم‌چی)
– برگزارکننده همایش‌های گوناگون کشوری در ۳۰ شهر و بیش‌از ۲۰ استان کشور

ثبت نام در کلاس های استاد سرکشیک زاده

دانش آموزانی که قصد دارند در موسسه ونوس ثبت نام کنند و با آموزش استاد هادی سرکشیک زاده درس دینی خود را به درصد بالایی در کنکور برسانند میتوانند به آدرس دفتر ونوس در میدان انقلاب مراجعه نمایید  با مشاوران این مجموعه به صورت حضوری صحبت نمایید و یا اینکه به صورت غیرحضوری ثبت نام خود را انجام دهید و برای اینکار شما میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و هزینه پکیج ها و آموزش های استاد سرکشیک زاده را به شماره کارت ونوس واریز نمایید و از آن پس مشاوره و برنامه دریافت خواهید کرد.

اهمیت درس دین و زندگی در کنکور

کنکور سراسری رقابتی تنگاتنگ میان هزاران داوطلب است که همه آن‌ها برای عبور از این چالش و رسیدن به موفقیت‌های تحصیلی و شغلی گردهم آمده اند. برای اینکه تعدادی از افراد در این رقابت نزدیک موفق بیرون بیایند باید تکنیک‌های خاصی در مطالعات و تست زنی به کار بگیرند.
کنکور شامل مجموعه دروس اختصاصی و عمومی است که گاهی داوطلبان به‌اشتباه به برخی از دروس توجه کافی ندارند و تصور می‌کنند این درسها اهمیت چندانی در رتبه نهایی ندارد.

اما همین دروس به ‌ظاهر بی‌اهمیت در واقع برگ برنده افراد رتبه برتری کنکور هستند. دروس عمومی همان مواردی هستند که برخی داوطلبان به دلیل کم‌توجهی در رقابت از آن‌ها غافل می‌شوند. در این ‌میان درس عربی و دین و زندگی مهم‌ترین مواردی هستند که کمتر داوطلبی برای کسب درصدهای بالا روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده ‌است. درحالی‌که دانش‌آموزانی در این رقابت موفق هستند که در کنار قدرتمندی در دروس اختصاصی از هیچ فرصتی برای کسب رتبه برتر غافل نمی‌شوند.

درس دین و زندگی یکی از ۴ درس عمومی است که ۲۵ سوال در آزمون سراسری را به خود اختصاص می‌دهد. برای حل کردن سوالات ۱۷ دقیقه زمان به شما داده‌ می شود که باید به بهترین نحو زمان را مدیریت کرده و به سوالات پاسخ دهید. برای پاسخ‌گویی به این سوالات که اغلب آن‌ها پیام آیات است باید دین و زندگی دهم یازدهم و دوازدهم را مطالعه کرده باشید.

اگر تکنیک‌های مؤثر و زمان‌بندی درستی به کار ببرید، می‌توانید درصد بالایی در این درس کسب کنید. چرا درس دین و زندگی رتبه ساز است؟
تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که چند نفر در کنکور سراسری درس دین و زندگی را 100 درصد زده‌اند؟ جالب است به شما بگوییم در کنکور سال ۹۷ تنها ۳ نفر از داوطلبان موفق شدند این درس را 100درصد بزنند. در مقابل در کنکور همان سال حدود ۳۰ نفر درس فیزیک را 100 درصد زده بودند. حالا حدس می‌زنید رتبه اول کنکور گروه علوم تجربی درس دین و زندگی را چند درصد زده ‌است؟ ۸۴ درصد!
با این توصیف به ‌خوبی به اهمیت این درس پی می برید و متوجه می‌شوید که درس دینی تا چه اندازه می‌تواند رتبه ساز باشد.

همانطور که گفتیم تعداد کمی از داوطلبان به آن توجه می‌کنند و بیشتر تمرکزشان را روی دروس اختصاصی می‌گذارند بنابراین افرادی که این درس را جدی بگیرند و درصدهای بالاتری کسب کنند موفق می‌شوند رتبه نهایی خود را خیلی بالاتر ببرند. دانش آموزانی که با شیوه های تدریس استاد هادی سرکشیک زاده پیش می روند، برنامه ریزی دقیقی برای مرور مطالب درسی دارند.

استاد با بودجه بندی دقیق مطالب کتاب دین و زندگی همه پایه ها، تدریس کاملی به صورت چکیده در اختیار دانش آموزان قرار می دهد که هیچ مطلب مهمی در آنها نادیده گرفته نشده است. با تجربیات گرانبهایی که استاد در چندین سال تدریس در مراکز مختلف کنکور و بهترین مدارس کشور داشته به خوبی با منابع محتوایی کنکور آشناست و می تواند سوالات مهم کنکور را پیش بینی کند.
با جدیت در مطالعه درس دین و زندگی کنکور از همه قابلیت ها برای پذیرش در دانشگاه بهره مند می شوید.

دانش آموزان میتوانند با مشاوران ونوس تماس تلفنی داشته باشند و از بین آنها با هر مشاوری که احساس میکنند میتواند کمک بیشتری بهشون داشته باشند هماهنگی لازم را انجام داده و پشتیبان خود را انتخاب نمایند.