نکات کنکوری

قرعه کشی موسسه ونوس و برنده شدن محصولات رایگان ونوس

قرعه کشی موسسه ونوس

قرعه کشی موسسه ونوس جهت دریافت بسته های رایگان هر روز انجام خواهد شد و تمامی دانش آموزان در همه پایه های تحصیلی میتوانند بسته رایگان ونوس را دریافت نمایند. در این مقاله قصد داریم نحوه شرکت در قرعه کشی ونوس و نحوه دریافت بسته های رایگان ونوس برای رشته های تجربی و ریاضی و انسانی را در اختیار شما قرار دهیم.

برای دریافت بسته های رایگان ونوس میتوانید با شماره تماس موسسه ونوس و شماره های تماس بگیرید و مشخصات خود را در اختیار مشاوران قرار دهید تا بسته رایگان برای شما ارسال گردد.

آپدیت و ضبط جدید بسته های رایگان ونوس در سال 1401 👇

 

قرعه کشی ونوس

موسسه ونوس یکی از موسسات کنکوری در زمینه آموزش کنکوری و تشریحی میباشد. این موسسه از سال های دور با دانش آموزان به صورت کنکوری کار کرده است و دانش آموزان توانسته اند به موفقیت های زیادی با این موسسه برسند.

موسسه ونوس با پکیج های آموزشی بهترین آموزش را در اختیار دانش آموزان قرار خواهد و هدف از قرعه کشی بسته رایگان ونوس این است که تمامی دانش آموزان بتوانند نمونه ای از آموزش اساتید را مشاهده کنند و با آموزش این موسسه آشنا شوند و سپس مایل به ثبت نام در ونوس باشند.

شرکت در قرعه کشی ونوس

تمامی دانش آموزان در همه پایه ها میتوانند در قرعه کشی بسته های رایگان ونوس شرکت داده شوند. موسسه ونوس برای تمامی پایه های متوسطه اول و متوسطه دوم بسته های رایگان در اختیار آنها قرار خواهد داد. با شرکت در قرعه کشی موسسه ونوس و برنده شدن محصولات ونوس 20 درصد از منابع را میتوانید به صورت رایگان دریافت نمایید و با آموزش تمامی دروس خود و نحوه آموزش اساتید ونوس آشنایی لازم را به دست آورید.

برای شرکت در قرعه کشی موسسه ونوس میتوانید به شماره پیامک موسسه ونوس ارسال پیامک داشته باشید یا با شماره تماس موسسه ونوس همین الان تماس بگیرید و بسته رایگان را برای خود دریافت نمایید.

محصولات رایگان ونوس

برنده شدن در قرعه کشی موسسه ونوس

تبلیغات ونوس در شبکه های تلویزیونی و برنامه های تلویزیونی را حتما مشاهده خواهید کرد و شما با ارسال پیامک به سامانه پیامکی ونوس میتوانید در قرعه محصولات رایگان ونوس و قرعه کشی ونوس شرکت داده شوید و برنده محصولات شوید.

موسسات دیگر مانند حرف آخر نیز بسته های رایگان در اختیار دانش آموزان قرا میدهند و شما میتوانید در قرعه کشی حرف آخر نیز شرکت نمایید و سبک آموزش این موسسات را با هم مقایسه نمایید.

وقتیکه در قرعه ونوس برنده محصولات شده باشید مشاوران این مجموعه با شما تماس خواهند گرفت و آدرس پستی و مشخصات را از شما خواهند گرفت و بسته رایگان که شامل دی وی دی آموزشی و کتاب هستش برای شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که محتوای آموزشی برای شما رایگان است ولی هزینه پستی که زیادهم نیست از شما گرفته خواهد شد.

اما خبر خوبی که برای شما داریم این است که بدون اینکه به سامانه پیامکی ونوس ارسال پیامک داشته باشید میتوانید با شماره ای که در اختیار شما قرار دادیم تماس بگیرید و با واریز هزینه پستی بسته رایگان به شماره کارت موسسه ونوس بسته رایگان را دریافت نمایید.

زمان انجام قرعه کشی ونوس

قرعه کشی موسسه ونوس در همه تایم ها و روزها انجام خواهد شد و هدف از تبلیغات در تلویزیون این است که تمامی دانش آموزان با موسسه ونوس آشنایی نسبی داشته باشند و با ارسال پیامک مشاوران ونوس بتوانند با شماره آنها ارتباط بگیرند و هم مشاوره رایگان در اختیار آنها قرار دهند و هم با دریافت بسته رایگان سبک آموزش اساتید را مشاهده نمایند.

برنده شدن در قرعه کشی ونوس و محصولات رایگان شاید ذهن بسیاری از دانش آموزان را درگیر کرده است ولی همانطور که گفتیم تمامی دانش آموزان میتوانند با واریز کردن هزینه پستی بسته رایگان یک و نیم میلیونی ونوس را دریافت نمایند.

 

بسته رایگان ونوس

بسته های رایگان موسسه ونوس

موسسه ونوس برای تمامی رشته های تجربی و ریاضی و انسانی پکیج رایگان دارد. برخلاف موسسات دیگر که تمرکز خود را فقط روی رشته های تجربی و ریاضی قرار داده اند موسسه ونوس برای دانش آموزان انسانی نیز کاملترین منابع را داراست.

پکیج های ونوس شامل دی وی دی آموزشی به همراه کتاب و جزوه هستند و این بسته رایگان که در مورد آن توضیحاتی را دادیم شامل 20 درصد از آموزش پکیج های کامل را شامل میشود. این 20 درصد رایگان شامل دی وی دی آموزشی و کتاب خواهد بود و همیشه در حال آپدیت و جذاب شدن هستش.

این بسته رایگان چیزی حدود یک و نیم میلیون تومان محتوای آموزش را در خود جای داده است که این هزینه برای شما رایگان شده است و فقط هزینه حمل و نقل و هزینه پستی از شما گرفته خواهد شد. آموزش دروس زیست ، شیمی ، ریاضی ، فیزیک ، ادبیات ، دین و زندگی ، عربی و زبان را میتوانید برای تمامی رشته های تجربی و ریاضی و انسانی را دریافت نمایید.

لیست قیمت تمامی محصولات موسسه ونوس که به صورت رایگان هستند در فروشگاه ونوس برای شما گردآوری شده است و قیمت تمامی محصولات صفرتاصد و پکیج سه در چهار را میتوانید مشاهده نمایید.

شرایط دریافت بسته های رایگان ونوس

دریافت بسته های رایگان ونوس شرایط خاصی ندارد و همانگونه که خدمت شما توضیح دادیم تمامی دانش آموزان میتوانند این بسته را دریافت نمایند. شما فقط کافی است با مشاوران ونوس در ارتباط باشید با تعیین سطح شما و پایه تحصیلی شما پکیج رایگان را برای شما انتخاب نمایند. برای آشنایی با اسامی مشاوران ونوس و مشاوران ارشد و باتجربه میتوانید روی آن کلیلک کرده و مقاله و رزومه مشاوران را بخوانید و با اختیار خود آنها را انتخاب نمایید و مشاوره را شروع کنید.

حتی اگر در هر خانواده دانش آموزان با رشته های مختلفی وجود دارد به هر تعدادی که بخواهید میتوانید هزینه پستی بسته را واریز نمایید و بسته رایگان را دریافت نمایید و ما مبلغ یک و نیم میلیون تومان را برای شما رایگان خواهیم کرد.

دریافت حضوری بسته رایگان ونوس

دانش آموزان به دو طریق میتوانند بسته رایگان را دریافت نمایند :

یا با تماس با شماره مشاوران ونوس و دادن مشخصات خود و آدرس و کد پستی بسته رایگان برایشان ارسال خواهد شد و خرید به صورت غیرحضوری خواهد بود و یا اینکه خود دانش آموز تصمیم دارد به آدرس دفتر مرکزی ونوس واقع در میدان انقلاب تهران مراجعه نماید و بسته رایگان را به صورت حضوری دریافت نماید که برای دریافت بسته رایگان حتما قبل از مراجعه باید با شماره تماس موسسه ونوس و مشاوران این مجموعه هماهنگی لازم را داشته باشید و بعد به دفتر مراجعه نمایید تا وقت خود را تلف نکنید و در انتظار نباشید و به کار شما سریع رسیدگی شود.

پس برای دریافت بسته های رایگان ونوس نیازی به شرکت در قرعه کشی ونوس ندارید و میتوانید تماس بگیرید و محصولات ونوس و بسته های رایگان ونوس را بدون قرعه کشی دریافت نمایید.

1 نظر در “قرعه کشی موسسه ونوس و برنده شدن محصولات رایگان ونوس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *