نکات کنکوری

شماره پیامک موسسه ونوس و قرعه کشی بسته رایگان ونوس

شماره پیامک موسسه ونوس

شماره پیامک موسسه ونوس در اختیار شما  قرار داده شده تا بتوانید ارسال  پیامک داشته باشید و بسته های رایگان این مجموعه را دریافت نمایید. موسسه ونوس حدود 10سال هستش که آموزش خود در زمینه کنکور را شروع کرده است و از سال 1390 که قرارداد خود را با اساتید منعقد کرده است همواره توانسته در کنکور حرفی برای گفتن داشته باشد و رتبه برترهای زیادی را پرورش داده است . در این مقاله میخواهیم شما را با آموزش موسسه ونوس آشنا سازیم و نحوه دریافت بسته های رایگان ونوس را در اختیار شما قرار دهیم.

سامانه پیامکی موسسه ونوس

هدف از ایجاد سامانه پیامکی ونوس ، ارسال پیامک به این سامانه و دریافت شماره تلفن شما و تماس با شما میباشد. هدف از بسته های رایگان ونوس این است که شما از نزدیک آموزش موسسه ونوس را  مشاهده نمایید و تصمیم خوبی برای همکاری با این موسسه داشته باشید.

موسسه ونوس 20 % از پکیج های آموزشی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد. احتمالا در تلویزیون تیزرهای تبلیغاتی را مشهده نموده اید و شما را تشویق به ارسال پیامک به شماره پیامک موسسه ونوس کرده است تا بسته های رایگان ونوس را دریافت نمایید. اما یک خبر خوب برای شما و تمامی دانش آموزان و داوطلبان این است که بدون ارسال پیامک به شماره پیامک موسسه ونوس میتوانید بسته های رایگان را دریافت نمایید.

برای اینکار کافی است با شماره تماس موسسه ونوس که در اختیار شما قرار داده ایم تماس بگیرید و مشخصات و پایه تحصیلی را در اختیار ما قرار دهید و بسته رایگان را برای شما ارسال کنیم.

شماره پیامک ونوس برای بسته رایگان

عزیزان دقت داشته باشید که شماره پیامک موسسه ونوس جهت دریافت بسته های رایگان میباشد و مشاورین با شما تماس خواهندگرفت و مشاوره بسته رایگان را در اختیار شما قرار میدهند . وقتیکه به شماره پیامک موسسه ونوس ارسال پیامک داشته باشید باید منتظر باشین تا از واحد مشاوره ای ونوس با شما تماس بگیرند و اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار بدهند.

سامانه پیامکی حرف آخر

قرعه کشی موسسه ونوس

اصولا چیزی که بین موسسات کنکوری وجود دارد این است که بین شماره هایی که به سامانه پیامکی ارسال پیامک داشته اند قرعه کشی انجام شود و به قید قرعه بسته های رایگان در اختیار دانش آموزان قرار گیرد. در صورتیکه موسسه ونوس شرایطی را در نظر گرفته است تا همه دانش آموزان بتوانند از پکیج های رایگان موسسه بره مند شوند .

برای اینکار این مجوعه میخواهد هزینه پستی بسته های رایگان را از دانش آموز بگیرد و هر دانش آموزی که میخواهد حتی بدون ارسال پیامک نیز میتواند بسته رایگان به تعداد زیاد نیز دریافت نماید. توجه داشته باشید که بسته های رایگان ونوس بالغ بر 1میلیون تومان محتوای آموزشی را در خود جای داده اند و هزینه کمی که از شما گرفته میشود در حد یک هزینه پستی خواهد بود و دی وی دی ها و کتاب ها برای شما ارسال خواهد شد.

شما میتوانید هزینه پستی پکیج رایگان را به شماره حساب ونوس واریز نمایید و بعد از ثبت نام در ونوس بسته رایگان برای شما ارسال گردد.

پکیج های رایگان موسسه ونوس

منابعی که به عنوان پکیج رایگان در اختیار شما قرار میگیره شامل دی وی دی آموزشی و کتاب هستش. این مجموعه 20درصد از آموزش پکیج های کامل را شامل میشود و دی وی دی ها میتواند کمک خوبی برای آشنایی شما با آموزش اساتید داشته باشد. بسته های رایگان برای تمامی رشته های تجربی و ریاضی و انسانی فرستاده خواهد شد. موسسه ونوس برخلاف موسسات کنکوری دیگر برای رشته انسانی نیز تمام دروس را دارد و میتواند پکیج آموزشی در اختیار آنها قرار دهد.

پکیج رایگان رشته تجربی

تعداد داوطلبان رشته تجربی کمی بیشتر از دانش آموزان رشته های دیگر است و طبیعتا کمی رقابت سنگین تر خواهد بود ولی دانش آموزانی که آموزش کنکوری خود را شروع کنند میتوانند درصد موفقیت خود رابالاتر ببرند. برای آموزش کنکوری موسسه ونوس اگر میخواهید ثبت نام کنید و هنوز آموزش را ندیده اید سراغ پکیج های رایگان خواهید رفت.

پکیج رایگان رشته تجربی شامل دی وی دی آموزشی کتاب میباشد . دی وی دی ها شامل تمامی دروس عمومی و اختصاصی تجربی هستند. کتابها نیز در مورد آموزش دی وی دی ها میباشد و به چاپ رسیده و به صورت کاملا رنگی و زیبا در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پکیج رایگان رشته ریاضی

پکیج رایگان رشته ریاضی شامل دی وی دی آموزشی به همراه کتاب میباشد. آموزش دروس تخصصی و عمومی برای رشته ریاضی را پوشش داده است و کتاب هم به صورت رنگی و زیبا چاپ شده است. پکیج رایگان رشته ریاضی برای دانش آموزان این رشته اهمیت زیادی خواهد داشت چون با آموزش دروس محاسباتی که از اهمیت بالایی برای آنها برخوردار است آشنا میشوند. دروس محاسبات و دیفرانسیل این رشته نیز توسط موسسه ونوس پوشش داده خواهد شد.

پکیج رایگان رشته انسانی

دانش آموزان رشته انسانی متاسفانه حقشان ضایع شده است چون در طی سالهای اخیر موسسات کنکوری تمرکز خود را روی رشته های تجربی و ریاضی قرار داده اند . موسسه ونوس در طی این سالها سعی کرده است بهترین اساتید را برای آموزش دروس انسانی را گرد هم آورد و به این موفقیت نیز رسیده است . الان شما که این مقاله را میخوانید تمامی دروس عمومی و اختصاصی رشته انسانی توسط موسسه ونوس و بهترین اساتید به شما آموزش داده خواهد شد. و بزرگترین کمکی میباشد که در حق دانش آموزان رشته انسانی شده است .

الان نیز 20درصد از منابع انسانی را رایگان در اختیار شما قرار خواهیم داد و تمامی دروس عمومی و اختصاصی را پوشش خواهد داد و میتوانید با دیدن این آموزش بدون اینکه به شماره پیامک ونوس ارسال پیامک داشته باشید با مشاوره های مشاوران رتبه پرور ونوس ثبت نام در موسسه ونوس را انجام دهید.

قرعه کشی ونوس

مشاوره پکیج های رایگان موسسه ونوس

موسسه ونوس همراه منابعی که در اختیار شما قرار میدهد مشاوره و برنامه ریزی نیز خواهد داشت تا شما بدون سردرگمی بتوانید آموزش پکیج ها را ادامه دهید. بخش مشاوره نقش مهمی در پیشرفت برنامه ی قطاری خواهد داشت . برنامه قطاری مربوط به پکیج های کامل ونوس میباشد. در مورد بسته های رایگان و مشاوره بسته های رایگان ونوس باید عرض کنیم که وقتیکه بسته رایگان را سفارش دادید میتوانید با ما در تماس باشید و نحوه مرور و دیدن آموزش را خدمت شما عرض نماییم. پکیج های رایگان ونوس را میتوانید در کمترین زمان نگاه کنید و با آموزش ونوس آشنا بشین.

ارتباط مستقیم با مشاوران ونوس 

شما میتوانید به طور مستقیم با مشاوران موسسه ونوس در ارتباط باشین و تمامی سوالات خود را بپرسید. طبیعتا خیلی از دانش آموزان برای برقراری ارتباط با مشاوران به دفتر مرکزی ونوس زنگ خواهند زد و باید منتظر باشند تا مشاوران مجموعه با آنها تماس بگیرند و شاید وقتتان را ازدست بدهید.

برای اینکار میتوانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید و مشاوره در مورد بسته های رایگان و پکیج های کامل را دریافت نمایید. با ارتباط مستقیم با مشاوران ونوس و بدون اینکه به سامانه پیامکی ونوس ارسال پیامک داشته باشید میتوانید در همان لحظه پاسخ سوالات خود را بگیرید و مشاوره رایگان ونوس را دریافت کرده و با آموزش موسسه ونوس آشنایی لازم را کسب کنید.

نحوه ثبت نام در موسسه ونوس و قرعه کشی بسته رایگان

ثبت نام در مسسه ونوس راحت است و شما طی چند مرحله ساده میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید . وقتی به شماره پیامک موسسه ونوس همانند شماره پیامک حرف آخر ارسال پیامک داشته باشید به منزله ثبت نام کامل شما نیست و شما بعد از دریافت بسته رایگان و آشنایی با آموزش تصمیم به ثبت نام خواهید گرفت .

برای ثبت نام در موسسه ونوس کافی است هزینه پکیج ها را به حساب موسسه واریز نمایید و ثبت نام شما رایگان انجام خواهد شد. ثبت نام در همه بازه های زمانی انجام خواهد شد یعنی قرار نیست حتما در ماه های معینی ثبت نام انجام شود تا از برنامه عقب نمونید. هر دانش آموز برنامه قطاری خاص خود را دارد و در ماهی میتواند ثبت نام خود را انجام دهد و برنامه قطاری را با مشاوران ونوس پیش برود.

 

 

5 نظر در “شماره پیامک موسسه ونوس و قرعه کشی بسته رایگان ونوس

  1. هادی گفت:

    دوتا شماره پیامک هستش برای دریافت بسته رایگان باید به کدوم یکی ارسال کنم ؟

    1. bariawbari گفت:

      میتونین با شماره تماسی که داخل سایت درج کردیم تماس بگیرید و بسته رایگان را به راحتی دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *