نکات کنکوری

شماره حساب موسسه ونوس چیست؟ 💳 شماره کارت موسسه ونوس !

شماره کارت موسسه ونوس

شماره حساب موسسه ونوس بازدیدکنندگان فراوانی را وادار به سرچ در گوگل میکند تا بتوانند خرید موفقی داشته باشند. این روزها متاسفانه به دلیل حجم بالای کلاهبرداری ها و روش های مختلف آنها مردم با ترس و اظطراب اقدام به خرید خواهند کرد و ما در اینجا قصد داریم در مورد این موضوع شفاف سازی کنیم و شماره حساب موسسه ونوس را در اختیار شما قرار دهیم و حس رضایت خوبی از خرید موفق داشته باشید.

برای دریافت شماره کارت موسسه ونوس میتوانید تماس بگیرید .

شماره حساب موسسه ونوس چیست ؟

متاسفانه تمامی ابهاماتی که در زمینه شماره حساب موسسه ونوس وجود داره باعث میشه شما خریدی از این مجموعه نداشته باشید و از بهترین آموزش بی بهره باشید و یا اینکه خرید بی کیفیتی با ترس و اضطراب را داشته باشید. دریافت شماره حساب موسسه ونوس یا اولین مرحله یا آخرین مرحله از همکاری با ونوس میباشد یعنی شما یا میخواهید پکیج رایگان را تهیه کنید و هزینه آن را واریز کنید یا میخواهید پکیج کامل را خریداری کنید و هزینه آن را واریز کنید .

شماره حساب موسسه ونوس بنام وارستگان نوابغ سرآمد هستش که همان مخفف ونوس میباشد.

به دلیل یکسری محدودیت ها نمیتوانیم شماره حساب کامل را درج نماییم ولی شما میتوانید همین الان با شماره تماس ونوس و مشاوران این مجموعه ارتباط بگیرید و شماره حساب را دریافت نمایید تا خرید خوبی را داشته باشید.

شماره کارت موسسه ونوس

موسسه ونوس برای راحتی کار شما دانش آموزان و داوطلبان برای اینکه وقت زیادی را تلف نکنید تا در بانک مشغول پرکردن فیش بانکی باشید میتوانید هزینه پکیج ها را به شماره کارت ونوس واریز نمایید و مشخصات را در اختیار مشاور قرار دهید و بعد از ثبت و تایید پکیج ها برای شما ارسال گردد. شماره حساب و شماره کارت موسسه ونوس در اختیار شما قرار میگیره و راحتترین کار واریز کردن به شماره کارت میباشد تا خیلی راحت و حتی با گوشی همراه خود بدون دردسر هزینه ها را واریز نمایید.

شماره حساب ونوس

شماره حساب جعفر کاردار

موسس و مالک ونوس جناب آقای کاردار میباشد و ایشان تمامی اساتید رده بالای کشور همانند استاد آرام فر و استاد شهاب اناری و دیگر اساتید را از سال 1390 گرد آورده است تا بتوانند بهترین سبک آموزش را در اختیار شما قرار دهند .

شماره حساب های موسسه ونوس طبیعتا باید بنام آقای کاردار مالک موسسه باشد ولی بخاطر اینکه شماره حساب بنام شخص نباشد و بنام شرکت و موسسه باشد و دانش آموزان اعتماد بیشتری داشته باشند شماره حساب موسسه ونوس بنام وارستگان نوابغ سرآمد ( مخفف ونوس ) میباشد و شما با خیال راحت میتوانید خرید خود را انجام دهید.

برای راهنمایی های بیشتر میتونین با شماره داخل سایت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کلاهبرداری با شماره حساب ونوس

طبیعتا در هر شرکت و موسسه ای یک سری افراد سودجو به دنبال تخریب آن هستند و یکسری اقدامات خلاف عرف را انجام میدهند ولی خوشبختانه در زمینه موسسه ونوس و شماره کارت ونوس هیچ تخلفی صورت نگرفته و از رقیبان موسسات دیگر کسی نتوانه کلاهبرداری با عنوان ونوس انجام دهد . اینجا ما تضمین تمام کارها را به شما میدهیم و بدون نگرانی ثبت نام خود را انجام دهید تا برنامه قطاری را شروع نمایید.

شماره کارت ونوس برای دریافت پکیج رایگان

وقتی به سامانه پیامکی ونوس پیامک میزنید تا بسته های رایگان این مجموعه دریافت نمایید مشاوران با شما تماس میگیرند و توضیحات رو به شما خواهند داد ولی شما حتی میتونین بدون پیامک زدن به سامانه ونوس هر پکیج رایگان برای هر رشته ای که بخواین را دریافت نمایید .

شرایط به این شکل میباشد که شما میتوانید هزینه پستی دی وی دی ها را به حساب موسسه واریز کنید و یک پکیج که ارزشی بیش از یک میلیون تومان را دارد دریافت نمایید . برای آشنایی با آموزش موسسه ونوس بهترین کار این است که هزینه پستی را واریز کنید و با مشاور در ارتباط باشین تا بعد از دریافت بسته رایگان بتوانید سوالات خود را مطرح نمایید و مشاوره رایگان ونوس را دریافت نمایید. برای دریافت شماره حساب ونوس میتوانید تماس بگیرید.

شماره کارت ونوس برای خرید پکیج کامل

پکیج های رایگان ونوس نیز مراحلی برای دریافت دارند و برای دریافت آنها باید هزینه پستی واریز میکنید و پکیج های کامل را نیز قاعدتا باید کل هزینه آنها را واریز کنید و هزینه بیشتری خواهد بود و طبیعتا استرس بیشتری را برای شما دارد تا به شماره حساب اصلی ونوس هزینه را واریز نمایید. شماره کارت های ونوس برای گروه های مشاوره ای شاید متعدد باشد ولی جهت اطمینان بیشتر با شماره تلفن موسسه ونوس که در اختیارتان قرار دادیم تماس بگیرید تا شماره کارت را دریافت نمایید.

برای ثبت نام ونوس چقدر واریز کنم ؟

برای ثبت نام در موسسه ونوس شرایط پیچیده ای ندارید و در هر زمانی میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید. هزینه ثبت نام در موسسه ونوس کاملا رایگان هستش و تمام هزینه ای که از شما گرفته میشود بخاطرهزینه پکیج ها میباشد. برای ثبت نام در موسسه ونوس میتوانید مشخصات خود را در اختیار مشاورین قرار دهید تا کارهای ثبت نام را انجام دهند و برای شما سامانه ایجاد نمایند و تمامی سفارشات شما در آن ثبت شود.

بعد از دریافت شماره حساب ونوس هر هزینه ای که از شما گرفته میشود بابت پکیج ها خواهد بود و هزینه ثبت نام رایگان خواهد بود . البته لازم به ذکر است شما میتوانید بیعانه نیز به حساب موسسه واریز نمایید تا تخفیفات برای شما رزرو شود و به نوعی ثبت نام شما انجام شده باشد و از این نظر که هنوز هزینه پکیج ها را نمیتوانید واریز کنید نگرانی نداشته باشید.در مورد تخفیفات ونوس هم در پایین توضیحاتی خواهیم داد.

تخفیفات موسسه ونوس و نحوه رزرو تخفیف ونوس

موسسه ونوس در بازه های مختلف تخفیفاتی را در اختیار دانش آموزان قرار میدهد و این تخفیفات به صورت ثابت نیستند و امکان عوض شدن دارند تخفیفات درصدی پلکانی جزو تخفیفات ونوس میباشد و الان که این مقاله را میخوانید شاید یکی از این تخفیفات برقرار باشد و برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس ونوس در ارتباط باشید که در اختیار شما قرار داده شده و به صورت مستقیم میتوانید با مشاورین در مورد تخفیفات و نحوه اعمال آنها سوال بپرسید.

اگر با مشاور خود صحبت های لازم را داشته اید و لیست قیمت محصولات ونوس را مشاهده کرده اید و قصد تهیه پکیج های ونوس را دارید ولی هنوز هزینه پکیج ها را فراهم نکرده اید میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید و تخفیفات را برای خود رزرو نمایید. برای اینکار میتوانید مبلغی به عنوان بیعانه به حساب موسسه واریز نمایید و از این پس که سامانه شما ایجاد شد برای ماه های بعدی تخفیف رزرو خواهد شد. برای دریافت راهنمایی های بیشتر میتوانید با شماره تلفن ونوس تماس بگیرید.

خرید اقساطی محصولات ونوس

دانش آموزان میتوانند با خرید اقساطی محصولات ونوس از آموزش کنکوری خود را زودتر شروع کنند تا از برنامه عقب نمانند. شرایط ونوس به این شکل است تا همه دانش آموزان بتوانند در هر شهر و در هر مقطعی پکیج ها را خریداری نمایند و برخلاف موسسات دیگر دانش آموزان را در نظر دارد و قیمت پکیج ها را افزایش نمیدهد تا در قیمت پایین بتوانید خریداری نمایید و از طرفی شرایط قسطی را نیز در نظر گرفته و شما میتوانید به صورت ماهانه و قسطی پکیج ها را تهیه نمایید.خرید اقساطی از موسسه ونوس راحت میباشد و میتوانید با شرایط خرید اقساطی محصولات حرف آخر مقایسه نمایید.

پکیج های ونوس را هم میتوانید به صورت کامل و هم به صورت تک درس تهیه نمایید و اگر شما هر ماه بتوانید مقداری از پکیج ها را خریداری نمایید در عرض مدت کوتاهی میبینید که تمامی پکیج ها در اختیار دارید و کم کم تمامی آنها را نگاه کرده اید و آموزش دیده اید. اگر دوس دارید با آموزش اساتید ونوس پیش بروید میتوانید قسمتی از پکیج ها را از پایه سفارش بدهید یعنی از سال دهم ( مثلا زیست شناسی دهم استاد مهدی آرامفر) و شما آن را مطالعه نمایید و بعدش سفارش سال های یازدهم و دوازدهم را داشته باشید.

با اینکار میتوانید برنامه قطاری ونوس را خیلی خوب پیش بروید و زمانیکه پکیج های شما کامل شد میتوانید مرور کلی نیز داشته باشید. اگر مبلغ کامل پکیج را ندارید اینکار بهترین پیشنهاد ما برای شما هستش. برای اطلاع از شرایط اقساطی محصولات حرف آخر و نحوه تخفیفات و  دریافت شماره کارت ونوس میتوانید تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید.

شماره حساب های موسسه ونوس

دانش آموزان این موضوع را در نظر بگیرند که در موسسه ونوس بخاطر ارتباط خوب دانش آموز با مشاور و پیگیری قشنگ مشاور و تماس با او موسسه برای مشاوران گروه بندی در نظر گرفته است یعنی هر گروه مسئول دانش آموزان خودش خواهد بود. پس اینجا کاری که موسسه کرده این است که برای هرگروه شاید شماره کارت مجزا در نظر گرفته تا دانش آموزان بعد از واریز هزینه ، تفکیک شوند و تقسیم بندی خیلی عالی داشته باشند . تمامی شماره حساب ها بنام ونوس خواهد بود ( وارستگان نوابغ سرآمد) پس از این نظر نگرانی وجود نداره . فقط با این کار به شما کمک شده است تا مشاور بتواند دانش آموزان خود را بشناسد و بهتر با آنها در ارتباط باشد.

استعلام شماره کارت ونوس

اگر شما چه برای پکیج رایگان و چه برای پکیج های کامل شماره حسابی را دریافت کرده اید قبل از اینکه هزینه ای واریز کنید باید از آن اطمینان کافی را داشته باشید. برای اینکار میتوانید شماره تماس ونوس که در اختیار شما قرار داده شده مستقیما با مشاورین این مجموعه در ارتباط باشید و راهنمایی لازم را جهت استعلام شماره کارت داشته باشید.

موسسات کنکوری مانند ونوس و حرف آخر شماره حساب های خود را بنام شخص قرار نداده اند تا کلاهبرداری راحت نباشد و الان شماره کارت ونوس بنام وارستگان نوابغ سرآمد ( مخفف ونوس) و شماره کارت حرف آخر نیز بنام حرف آخر مهر میباشد.

پس حتما قبل از واریز هر وجهی استعلام شماره کارت ونوس را داشته باشید.

آدرس دفتر مرکزی واحد فروش ونوس

دوستانی که حتی با توضیحات ما قانع نشده اند که هزینه را به حساب موسسه واریز کنند میتوانند حضوری به آدرس موسسه ونوس و واحد فروش این موسسه مراجعه کنند که البته اینکار برای دانش آموزان شهرستان ها کمی مشکل است چون باید خودشان یا کسی را به موسسه بفرستند تا پکیج ها را دریافت کند .

برای اینکار شما قبل از مراجعه به آدرس ونوس حتما با شماره مشاوران تماس بگیرید و وقت قبلی تعیین کنید تا هنگام مراجعه برای دریافت پکیج های رایگان یا پکیج های کامل معطل نشوید. (بازم لازمه بهتون بگم بدون نگرانی میتونین هزینه را به حساب موسسه واریز کنین و مسئولیت آن با موسسه هستش)

فیش بانکی یا فیش عابر بانک برای ثبت نام موسسه ونوس؟

شاید لابه لای توضیحاتی که در اختیار شما قرار دادیم کمی به این موضوع نیز اشاره کرده ایم. شما با هر روشی که مایل باشین میتوانید هزینه را به شماره حساب اصلی ونوس واریز کنین. اگر بخواهید میتوانید با گوشی همراه خود که راحتترین کار هستش هزینه را واریز کنید یا اینکه به عابر بانک مراجعه نمایید و فیش دریافت کنید یا اینکه بع بانک مراجعه نمایید و فیش بانکی پر کنید . همه این روشها برای شما مجاز هستش و شما میتواند راحتترین روش را انتخاب نمایید البته یادتون نره که عکس فیش ها رو با کیفیت بالا داشته باشید که همراه ثبت سفارش لازم خواهد بود.

هزینه را به حساب ونوس واریز کردم آیا میتوانم پس بگیرم ؟

سیستم هایی که در موسسه ونوس مشغول به کار هستند تمامی مشکلات شما را برطرف خواهد کرد. شما اگر اول تصمیم به خرید از موسسه ونوس گرفته اید و هزینه ای را واریز کرده اید یا حتی بیعانه ای جهت رزرو تخفیفات واریز کرده اید و مشکلاتی پیش میاد که نتوانید خرید خود را کامل کنید میتوانید درخواست عودت وجه خود را بدهید. توجه داشته باشید فقط به شماره حسابی عودت وجه خواهیم داشت که از آن عملیات انتقال را انجام داده اید.پس برای این موضوع هم جای نگرانی نیست و شما میتوانید در عرض چند روز پول خود را برگشت بزنین .

 

22 نظر در “شماره حساب موسسه ونوس چیست؟ 💳 شماره کارت موسسه ونوس !

 1. Zahra گفت:

  سلام. برای دریافت بسته رایگانی که گفتند برنده شده ایم شماره حساب دادند و گفت هزینه پستی واریز کنیم آیا درسته ؟؟

  1. bariawbari گفت:

   سلام. بله درست هستش و میتونین واریز کنین

  2. امید گفت:

   دادن بهت بسته رو؟

   1. آبیدر گفت:

    موسسه ونوس بنا به اظهار جعفر کاردار که گفت کلا کلاهبردار هست

  3. Farangis گفت:

   سلام میگم به منم پیام دادند بسته شما الان رسیده؟؟

   1. bariawbari گفت:

    سلام. تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

 2. هادی گفت:

  آیا واقعا میشه به این شماره کارت ها اطمینان کرد ؟ راه دیگه ای برای خرید نداره یعنی شما پکیج رو بفرستین و ما درب منزل هزینه رو بدیم ؟

  1. bariawbari گفت:

   بله شماره کارتها درست هستش ولی برای اطمینان پیدا کردن میتونین تماس بگیرین راهنمایی دریافت کنین. هزینه رو باید به حساب موسسه واریز کنین و بعدش پکیج برای شما ارسال میشه

 3. مهدی گفت:

  سلام. شماره حساب اصلی موسسه ونوس چنده؟ پکیج ریاضی رو میخام خریداری کنم آیا به مشاور اعتماد کنم؟

  1. bariawbari گفت:

   سلام مهدی عزیز . لطفا با شماره داخل سایت تماس بگیرید تا اطمینان لازم از شماره کارت را به دست آورید

 4. samira گفت:

  من یه شماره کارت دریافت کردم برای واریز بیعانه واقعا چطوری باید اعتماد کنم واریز کنم؟ میشه حضوری بیام ؟

  1. bariawbari گفت:

   سلام . بله هم میتوانید به صورت حضوری تشریف بیارید و هم اینکه با ما تماس بگیرید و شماره کارت را استعلام نمایید.

 5. afsane گفت:

  هزینه پکیج رایگان چقدر هستش و اینکه شماره حساب واقعا بنام چه کسی هستش؟

  1. bariawbari گفت:

   پکیج رایگان فقط هزینه پستی خواهد داشت برای اطلاع از هزینه و دریافت شماره حساب لطفا تماس بگیرید. قادر به درج شماره حساب نیستیم

 6. ... گفت:

  سلام …زنگ زدن گفتن شما برنده پکیج طلایی شدین ..و گفتن ۸۵ تومن برا هزینه پست بدین ….راسته یا کلاهبرداریه؟

  1. bariawbari گفت:

   سلام بله درست هستش . میتونین با شماره تماسی که در سایت درج کرده ایم تماس بگیرید و راهنمایی بیشتری دریافت کنید.

 7. زهرا گفت:

  سلام من همین الان واریز کردم پولو بعد باابام گفت به نظرت کلاهبرداری نیست گفتم نه وقتی تو اینترنت زدم کلاهبرداری ونوس اومد بالا اینقدر ترسیدم

 8. زهرا گفت:

  الان پکیج برام فرستاده میشه؟

  1. bariawbari گفت:

   نگران نباشین پکیج براتون ارسال میشه . یه شماره تماس که از سایتی که سفارش دادین داشته باشین و باهاشون تماس بگیرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *