استاد محمد مهربان یکی از برجسته‌ترین اساتید دیفرانسیل و ریاضی کشور است که پس از سالها تحصیل و کسب تجربه حالا دستیافته هایش را به دانش آموزان انتقال می دهد. بیوگرافی استاد را باید از آنجا شروع کنیم که وی پس ‌از تحصیل در دبیرستان ابوذر غفاری موفق شد در رشته مهندسی مکانیک سیالات رتبه اول دانشگاه علم و صنعت را به دست آورد، اما به تحصیل در این رشته بسنده نکرد و مطالعات آزادش را در رشته آنالیز در دانشکده‌ی ریاضیات همین دانشگاه به‌طور موازی در پیش گرفت.
وجود اساتید بزرگی همچون دکتر امامی زاده، پروفسور خلیل پاریاب، دکتر مختارزاده و… موجب شد محفوظات ریاضی‌اش بیش ‌از پیش‌ غنی شود و در زمره یکی از اساتید مشهور ریاضی و دیفرانسیل انتگرال قرار بگیرد. این استاد حرفه‌ای از سال 1373 به تدریس درس دیفرانسیل و انتگرال مشغول است و چند سالی است که در برخی مراکز معتبر کنکور ماموریت طرح سوالات آزمون‌های آزمایشی را برعهده دارد. استاد محمد مهربان در موسسه ونوس به عنوان یکی از بهترین ریاضی مشغول آموزش میباشد.

برای دریافت مشاوره ونوس میتوانید تماس بگیرید.

 

رزومه استاد محمد مهربان

جالب است بدانید استاد مهربان در برنامه‌های صداوسیما مدرس درس ریاضی کنکور است. استاد علاوه‌ بر فعالیت‌های گسترده در حوزه تدریس و برنامه‌ریزی درسی و طرح سؤال امتحانات آزمایشی ،فعالیت‌های فرهنگی دیگری هم دارد.
به‌ عنوان نمونه مدیر مسئول و مؤسس انتشارات رمزینه از سال‌های 1385 تا 1388 است. علاوه‌ بر این فعالیت به‌ عنوان سردبیر در بخش تولید محتوای آموزشی مجموعه نشریات آرامش، آرمانی و خانواده سبز پاره‌ای از فعالیت‌های فرهنگی دیگر این استاد شناخته‌شده کنکور است. در خصوص معرفی استاد محمد مهربان مسئله به ‌همین جا بسنده نمی‌شود و تالیف بالغ‌ بر 3500 صفحه اطلاعات آموزشی در قالب کتاب دیفرانسیل و حسابان کنکور از افتخارات آموزشی ایشان است.

برای شرکت در کلاس ها و ثبت نام برای پکیج های استاد مهربان شماره تماس ونوس در اختیار شما قرار گرفته است.

دانش آموزانی که قصد دارند با آموزش موسسه ونوس و اساتیدی همچون مهدی آرامفر و استاد محمد مهربان و تمامی اساتید ونوس آشنایی لازم را داشته باشند ما بهترین پیشنهاد را داریم و آن هم اینکه میتوانند بسته رایگان ونوس دریافت نمایند که در پایین در مورد بسته رایگان توضیحاتی داده ایم.

ثبت نام در کلاس های محمد مهربان

ثبت نام در موسسه ونوس و دریافت پکیج ها ، شرایط زیاد پیچیده ای ندارد و تمامی دانش آموزان میتوانند ثبت نام خود برای پکیج های استاد مهربان را انجام دهند. برای ثبت نام در ونوس اول از همه با مشاوران ونوس ارتباط داشته باشید تا شما را تعیین سطح کرده و از قیمت پکیج ها و تخفیفات مطلع شوید.

بعد از آشنایی با موسسه ونوس و دریافت لیست قیمت محصولات ونوس سامانه برای شما ایجاد خواهد شد و شما میتوانید از آن لحظه آموزش کنکوری خود را شروع نمایید.

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث شد استاد مهربان به‌ عنوان یکی از برجسته‌ترین اساتید آموزش کنکور معرفی شود، موفقیت‌های پی‌درپی و بی‌پایان او در دوره تحصیلات و هنگام ورود به دانشگاه است. شاید داوطلبان کنکور کمتر به این مسئله توجه کرده باشند که اساتید برتر کنکور تجربیات بسیار ارزشمندی برای انتقال به دانش‌آموزان دارند.

یکی از رموز اصلی موفقیت در کنکور، یادگیری شگردهای تحلیل سوالات و پیدا کردن سریع‌ترین راه‌حل برای آن‌هاست؛ بنابراین افرادی در کنکور موفق‌تر هستند که به کلیدهای حل سوالات مجهز اند؛ به‌عبارتی نکات کلیدی رسیدن به پاسخ‌های صحیح را می‌دانند و بدون اتلاف وقت اطلاعات و دانسته هایشان را کنار هم می‌گذارند و به گزینه درست می‌رسند.

بیوگرافی محمد مهربان استاد برتر ریاضی

همان‌طور که در بیوگرافی استاد مهندس محمد مهربان اشاره کردیم افتخار کسب رتبه اول مهندسی مکانیک سیالات را در کارنامه تحصیلی خود دارد. فردی که به چنین موفقیت بزرگی نائل شده‌ است، بهتر از هر کس دیگر می‌داند که چگونه باید برای درس‌خواندن و حل سؤالات تستی برنامه‌ریزی کرد.
کسب بالاترین درصد دروس موفقیت فوق‌العاده‌ای است که نشان‌دهنده هوش و استعداد بی‌نظیر داوطلب کنکور است. شاید یکی از رموز اصلی موفقیت، تلاش و پشتکار فراوان در پیگیری برنامه مطالعه و مرور درسی در ساعات طولانی روزانه باشد، اما در این ‌میان ترفندهایی هم وجود دارد که تنها عده خاصی از آن‌ها اطلاع دارند و این مسئله مهم‌ترین وجه تمایز رتبه‌های برتر کنکور با سایر شرکت‌کنندگان است.
کنکور علاوه‌ بر این‌که یک آزمون جامع و فراگیر سنجش محفوظات ذهنی است، نوعی مسابقه هوش و استعداد و خلاقیت محسوب می شود و افرادی می‌توانند در آن موفق باشند که پازل‌های اطلاعاتی را با چاشنی تجربه و هوش و زرنگی در کنار بچینند و مسیر درست را پیدا کنند.

برای ثبت نام در موسسه ونوس میتوانید با پکیج های رایگان آشنایی کاملی با این مجموعه داشته باشید. برای دریافت بسته رایگان ونوس و 20 درصد از آموزش محمد مهربان میتوانید به شماره پیامک ونوس ارسال پیامک داشته باشید و یا با شماره تماس موسسه در ارتباط باشید و بسته رایگان را دریافت نمایید.

جدیت و پیگیری در تحصیل

در معرفی قابلیت‌های فوق‌العاده استاد مهربان همین بس‌ که به رشته اصلی دانشگاهی اش بسنده نکرده و از روی تمایل و علاقه در رشته آنالیز ریاضیات به فراگیری دانش شیرین ریاضیات پرداخته ‌است. مسلماً شخصی که تا این حد به رشته مهندسی با زیربنای ریاضی و فیزیک و آنالیز ریاضی علاقه‌مند بوده کاملاً با زیروبم این علم گسترده و بی‌پایان روز آشناست.

داشتن روحیه علم‌آموزی در رشته ریاضیات باعث شده ‌است که این استاد گران‌قدر با چالش‌های زیادی در مسیر کسب علم ریاضی و فیزیک روبرو شده باشد. کسب تجربیات بی‌نظیر در رشته ریاضیات تبحر او را برای تدریس دیفرانسیل و انتگرال چندین برابر کرده ‌است.
حالا با کوله‌باری از تجربه در زمینه تحصیل تخصصی‌اش آماده ‌است تا داوطلبان و دانش‌آموزان کنکوری را برای رقابت در میدان مسابقه مهیا کند. چه‌بسا دانش‌آموزانی که با استاد مهربان وارد دوره‌های آموزشی می‌شوند با کمک این تجربیات و دانش عمیق به کشف یافته‌های جدید در حل سوالات ریاضی نایل شوند.
توانایی در انتقال مفاهیم

علاوه‌ بر مواردی که در خصوص معرفی استان مهربان بیان شد باید توانایی در انتقال مطالب درسی را به افتخارات دیگر ایشان بیفزاییم. شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که آوازه علم و دانش و تحصیلات یکی از اساتید کنکوری را شنیده‌اید اما هنگامی‌که سر کلاس درس ایشان حاضر می‌شوید نمی‌توانید ارتباط مناسبی با درس پیدا کنید؛ توانایی در انتقال مفاهیم درسی به کمک متدهای شخصی یکی از ویژگی‌های بارز استاد مهربان است.

دانش‌آموزان عقیده دارند که این استاد گران‌مایه به شیوه‌های اختصاصی خودش مفاهیم را به دانش‌آموزان می‌فهماند که تا مدت‌ها فرمول‌های ریاضی ملکه ذهنشان می شود و نیاز به حفظ کردن‌های پی‌درپی مفاهیم ریاضی ندارند.

در بیوگرافی استاد مهربان اشاره کردیم که در محضر اساتید بزرگ ریاضیات در شاخه آنالیز به کسب علم پرداخت پرداخته ‌است. اگر کمی تامل کنید متوجه می‌شوید که این مدرس انتگرال و دیفرانسیل حتی اگر از هر کدام از این اساتید تجربیات معدودی کسب کرده باشد چه حجم از دانسته‌های عمیق ریاضیات برای انتقال به دانش آموزانش به‌همراه دارد.

دانش آموزان و داوطلبان کنکور به خوبی واقف هستند که توانایی انتقال مفاهیم به خصوص در درس ریاضی تا چه حد اهمیت دارد. این مسئله نه تنها به موفقیت های بزرگ دانش آموزان می انجامد بلکه در زمان صرف شده برای مرور درس ها و یادگیری مطالب صرفه جویی می شود. بر اساس آمارهای کنکورهای سال گذشته داوطلبان در حل سوالات ریاضی همیشه درگیر چالش هایی هستند و اغلب درصد امتیازشان در درس ریاضی پایین است.
داوطلبان کنکوری می توانند از این فرصت استفاده کنند و برای تقویت مهارت هایشان در یادگیری ریاضی تلاش کنند. معرفی بیوگرافی استاتید برتر و تحقیق در این زمینه یکی از راهکارهای اصولی برای پیشرفت دانش آموزان در انتخاب مسیر درست است.

دانش آموزانی که قصد ثبت نام در موسسه ونوس و کلاس های استاد مهربان را دارند میتوانند هزینه پکیج های آموزشی را به شماره حساب موسسه ونوس واریز نمایند و کار مشاوره و برنامه ریزی را نیز با این موسسه شروع نمایند.