نکات کنکوری

اسامی مشاوران موسسه ونوس | رزرومه و عکس مشاوران تلفنی ونوس

مشاورین ونوس

اسامی مشاوران موسسه ونوس در این مقاله در  اختیار شما قرار میگیرد تا بتوانید ارتباط خوبی با مشاوران این مجموعه داشته باشید. موسسه کنکوری ونوس یکی از بهترین موسسات کنکوری در زمینه آموزش تشریحی و کنکوری میباشد که در چند سال اخیر بهترین مشاوران در استخدام کرده است تا بتوانند به نحو مطلوبی مشاوره رایگان در اختیار دانش آموزانی قرار دهند که در این موسسه ثبت نام کرده اند.

لیست مشاورین موسسه ونوس

موسسه ونوس در سال های اخیر توانسته بهترین اساتید را داشته باشد تا بتوانند بهترین آموزشی را ضبط کنند و همراه مشاوره و برنامه در اختیار شما قرار دهند. همراه منابع ونوس مشاوره رایگان توسط مشاوران ونوس در اختیار شما قرار میگیرد. اسامی مشاوران موسسه ونوس در پایین در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا با رزومه آنها نیز آشنایی جزئی داشته باشید و بتوانید بهترین مشاور را برای خود انتخاب نمایید.

مشاوران موسسه ونوس

تمامی مشاورانی که در موسسه ونوس مشغول به کار هستند از افراد کاملا باتجربه و رتبه پرور هستند و مشاوره در اختیار دانش آموزان قرار میدهند و آنها را راهنمایی میکنند تا به بهترین نحو پکیج های آموزشی را به اتمام برسانند و درصد بالایی در کنکور را کسب نمایند. بعد از اسامی مشاوران ونوس نحوه ارتباط با آنها را از طریق شماره تماس ونوس در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

آقای کاوه فیضی (مشاور ارشد و سرپرست مشاورین ونوس)

آقای پیمان مسعودی

آقای محمد جعفری

آقای اشکان فتاحی

خانم آیدا ولی پور

خانم سمیرا ژیانی

آقای لقمان مستوری

آقای فرهاد عبادی

خانم رحیمی

آقای بهرام برازنده

آقای پویا دشتی

خانم زهرا محمودی

خانم سلیمانی

خانم احمدیان

خانم جباری

کاوه فیضی مشاور موسسه ونوس

کاوه فیضی مشاور ارشد ونوس به مدت چندین سال در موسسات کنکوری حضور داشته و رتبه برترهای زیادی در این سال ها با ایشان کار کرده اند. ایشان با تعیین سطح اولیه از دانش آموز شرایط تحصیلی دانش آموز را مد نظر خواهد گرفت و با تعیین هدف های کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت ، برنامه های طولانی مدت با بازدهی تایم مطالعه بالا در اختیار دانش آموزان قرار خواهد داد و به عنوان سرپرست مشاوران ونوس در این مجموعه مشغول به کار هستند.

آقای محمد جعفری مشاور ونوس

محمد جعفری مشاور ارشد ونوس یکی از بهترین مشاوران این مجموعه هستند که فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان بوده و در زمینه مشاوره تحصیلی یکی از بهترین مشاوران برای دانش آموزان خواهد بود. یکی از بهترین مشاوران برای دروس تخصصی دانش آموزان و رفع سوالات آنها هستند.برای موفقیت خود در کنکور یک مشاوره خوب میتواند کمک شایانی به شما داشته باشد.

خانم آیدا ولی پور مشاور ونوس

آیدا ولی پور مشاور ارشد ونوس جزو مشاوران تقدیر شده در موسسه ونوس و جزو تیم مشاوران ارشد ونوس هستند. خانم ولی بهترین پشتیبان دانش آموزان تا روز کنکور خواهد بود و رتبه برترهای زیادی در سالهای اخیر با خانم ولی پور در ارتباط بوده اند. مشاوره های انگیزشی خانم ولی پور بهترین کمک برای دانش آموزانی خواهد بود که واقعا از فضای درس خواندن و تایم مطالعاتی بالا فاصله گرفته اند. لازم به ذکر است ایشان مشاوره خود را با مشاوره انگیزشی شروع خواهد و تمامی نقاط ضعف دانش آموزان را شناسایی کرده و آنها را پوشش میدهد و نقاط قوت آنها را نیز تقویت میکند.

آقای اشکان فتاحی مشاور ونوس

آقای اشکان فتاحی جزو مشاوران ارشد موسسه ونوس در طول سالهای اخیر میباشد. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در دانشگاه های برتر کشور میباشد و جزو مهندسین باتجربه در موسسات کنکوری بوده است. تمامی دانش آموزان در رشته های نظری میتوانند از مشاوره رایگان آقای فتاحی بهره مند شوند. در سالهای اخیر رتبه برترهای زیادی در رشته ریاضی با مهندس اشکان فتاحی کار کرده اند.

خانم سمیرا ژیانی مشاور موسسه ونوس

خانم سمیرا ژیانی یکی از مشاوران ارشد موسسه ونوس به مدت 6 سال سابقه مشاوره و برنامه ریزی برای دانش آموزان و رتبه برترهای سالهای قبل را دارد. خانم ژیانی عضو تیم مشاوره انگیزشی موسسه ونوس هستند که به صورت بلندمدت با دانش آموزان سال دهمی و یازدهمی و دوازدهمی کار خواهند کرد. تجربه زیاد خانم ژیانی در موسسات کنکوری باعث شده تا بهترین منابع و برنامه ها را در اختیار شما قرار  دهند.

فرهاد عبادی مشاور موسسه ونوس

فرهاد عبادی مشاور ارشد موسسه ونوس که مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه برتر کشور گرفته اند که مشاوره خودرا با تست هوش هایی که از داوطلب ها میگیرن شروع میکنن تا نقاط ضعف و قوت آنهارا بشناسند وبراساس وضعیت داوطلب ها برای آنها برنامه ریزی میکنن فهاد عبادی مشاور ونوس یکی از بهترین مشاورین انگیزشی موسسه ونوس میباشند با برنامه و انگیزش هایی که دراختیار داوطلب ها قرار می دهند توانسته اند هرساله تعداد زیادی رتبه برتر داشته باشند.

سرپرست مشاورین ونوس

موسسه ونوس برای هماهنگی بیشتر مشاوران موسسه با همدیگر و انجام بهترین پشتیبانی برای برنامه های پکیج های ونوس سرپرست مشاوران را تعیین کرده است تا بهترین کمک برای دانش آموز باشد و بدون هیچ نقصی از مشاوران ونوس مشاوره دریافت کرده پیش بروند. اسامی مشاوران ونوس خیلی زیاد هستش و تا جاییکه توانستیم لیستی از بهترین مشاوران موسسه ونوس را درج نمودیم تا بتوانید با رزومه آنها آشنایی داشته باشید. در ادامه لیست کاملی از اسامی مشاوران ونوس را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مشاوران ارشد موسسه ونوس

تمامی مشاورانی که اسامی آنها را در بالا قید نموده ایم جزو مشاوران ارشد این مجموعه هستند. مشاوران ارشد موسسه ونوس طی سال های زیادی که در این مجموعه مشغول به کار بوده اند توانسته اند رتبه برترهای زیادی را پرورش دهند. اسامی مشاوران ارشد ونوس را خدمتتان عرض کردیم و در مقاله های بعدی عکس مشاوران ونوس را نیز در سایت قرار خواهیم داد تا مخاطبان خود را بشناسید و آنها را با اسامی مشاوران حرف آخر مقایسه نمایید.

مشاوران ارشد ونوس

نحوه ارتباط با مشاوران ونوس

مشاوران ونوس در 24 ساعت از شبانه روز میتوانند پاسخگوی دانش آموزان باشند و سوالات و مشکلات آنها را برطرف کنند. برای ارتباط با مشاوران ونوس میتوانید با شماره تماس موسسه ونوس تماس بگیرید و سوالات  خود را مطرح نمایید و مراحل ثبت نام در ونوس را جویا شوید. برای ثبت نام در موسسه ونوس و دریافت شماره حساب ونوس میتوانید تماس تلفنی یا ارسال پیام از واتساپ داشته باشید. شماره تماس های راه های ارتباطی با مشاوران این مجموعه میباشد.

بعد از ارتباط با مشاوران موسسه ونوس میتوانید تمام یسوالات خود را مطرح نمایید و ثبت نام خود را انجام دهید. قبل از هرکاری شما با مشاور خود صحبت های لاز مرا خواهید داشت و در صورت تمایل لیست قیمت محصولات ونوس را دریافت نمایید و بعد از دریافت پکیج ها برنامه قطاری را شروع نمایید.

تماس تلفنی با مشاوران ارشد ونوس

دانش آموزانی که از راه های مختلف با موسسه ونوس آشنایی پیدا کرده اند یا به سامانه پیامکی ونوس ارسال پیامک داشته داشته اند و بسته های رایگان ونوس را دریافت کرده اند میتوانند به شماره تماس تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید. برای تعیین مشاور خود برای روزهای آینده و ارتباط با مشاوران ارشد ونوس هرچه زودتر اقدام کنید.

مزایای ارتباط با مشاوران ارشد ونوس

دانش آموزان زیادی هستند که مشکلاتی در بابت نحوه درس خواندن خود دارند و اصلا چیزی از کنکور و نحوه موفقیت در آن را بلد نیستند. هدف موسسه ونوس و مشاوران ونوس این است که دانش آموزان از ابتدا یعنی حتی از سال دهم و مقطع متوسطه دوم بتوانند روش های درس خواندن خود را اصلاح نمایند تا بتوانند درصدهای بالایی را در کنکور بدست آورند.

مزایای ارتباط با مشاوران ارشد این امکان را فراهم میسازد تا دانش آموزان نحوه صحیح مطالعه دروس و نحوه صحیح تست زنی و نحوه مرور و جمع بندی را یاد بگیرند. خیلی از دانش آموزان دوره متوسطه دوم و حتی سال دوازدهم در رشته تجربی و ریاضی و انسانی نحوه صحیح مطالعه دروسی مانند زیست یا ادبیات یا هر درس دیگری را بلد نیستند حتی باتوجه به اینکه سه سال این درس ها را خوانده اند.

وقتیکه شما با مشاوران ارشد ونوس در ارتباط هستید نهایت استفاده را از مشاوره های آنها را داشته باشید. مشاوران ونوس سعی دارند شما را به درک این موضوع کمک کنند که آموزش تشریحی دبیرستان باعث موفقیت شما در کنکور نخواهد شد و شما باید چیزی فراتر از آموزش تشریحی یعنی آموزش کنکوری که کاملا مفهومی و عمیق تر است را داشته باشید. حالا این آموزش را میتوانید با پکیج های آموزشی ونوس که اساتید نخبه که رتبه برتر کنکورهای خود بوده اند و هرکدام مولف چندین کتاب هستند را ضبط کرده اند و یک آموزش دولایه در اختیار شما قرار خواهند داد.

عکس مشاوران موسسه ونوس

دانش آموزانی درخواست عکس مشاوران را داده بودند که در سایت موسسه ونوس قرار دهیم ولی خب بخاطر محدودیت هایی که موسسه اعمال کرده بود نتواستیم اینکار را انجام دهیم ولی این قول را میدهیم در ماه های آینده لیستی از عکس مشاوران را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم. اسامی مشاوران ونوس را در اختیار شما قرار دادیم و شما میتوانید ثبت نام خود در موسسه ونوس را با این مشاوران انجام دهید. با آرزوی موفقیت همه ی شما عزیزان.

 

16 نظر در “اسامی مشاوران موسسه ونوس | رزرومه و عکس مشاوران تلفنی ونوس

 1. نیما گفت:

  مشاوره ی مشاوران ارشدی که در موسسه فعالیت دارند به طور رایگان میباشد؟

  1. bariawbari گفت:

   سلام نیما . بله به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 2. آیدا گفت:

  سلام . اسم مشاوری که با من تماس گرفته داخل لیست نبود میشه راهنمایی بکنین؟

  1. bariawbari گفت:

   سلام. با شماره تماس داخل سایت تماس بگیرید و از مشاوران ارشد راهنمایی دریافت نمایید.

 3. میراحمدحسینی گفت:

  سلام
  خیلی ممنون بابت موسسه خوب و توپتون
  بنده خودم با کمک این موسسه الان دانشجوی دانشگاه فرهنگیانم.
  متشکرم که کمکم کردین به آرزوهام برسم😍

  1. bariawbari گفت:

   سلام. تلاش موسسه ونوس و مشاوران موفقیت شما در کنکور و قبول شدن در بهترین رشته ها میباشد. آرزوی موفقیت داریم براتون

 4. علی فرامرزی گفت:

  سلامممممم
  نمیدونم چجوری از مشاوراتون تشکر کنم.
  آقای جعفری ممنون که تو راه رسیدن به هدفم دارین کمکم میکنین
  واقعا مرسییییییی بهترین مشاور دنیا

  1. bariawbari گفت:

   سلام. آرزوی موفقیت داریم براتون.

   1. زهرا گفت:

    سلام من حدودا چهار ماهه با اقای فتاحی کار میکنم و تشکر میکنم از مشاور خوبشون ایشون در پیشرفت چشم گیر من خیلی موثر بودن 😍

    1. bariawbari گفت:

     سلام. آقای فتاحی جزو بهترین مشاوران این مجموعه هستند و آرزوی موفقیت برای شما داریم.

 5. الی گفت:

  اقای دریابرداری هم دارین؟

 6. Neausha گفت:

  سلام ، آقای خامسی هم جزو مشاورینتون هستند؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *