نکات کنکوری

سعید بنی هاشمی کیست ؟ بیوگرافی سعید بنی هاشمی مدرس هندسه ونوس

سعید بنی هاشمی ونوس

استاد سعید بنی‌هاشمی از مدرسان مطرح درس ریاضیات و هندسه تحلیلی دارای مدرک کارشناسی‌ارشد مهندسی عمران از دانشگاه خواجه‌نصیر الدین طوسی است. وی دارای ۲۲ سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در معروفترین مدارس و آموزشگاه‌های کنکور را است. فعالیت های حرفه ای این استاد گرانقدر شامل: بنیان‌گذاری تکنیک‌های نوینی به نام عدد گذاری در هندسه‌ی تحلیلی و جبر خطی ریاضیات گسسته و جبر و احتمالات ریاضیات تجربی است.

استاد با همکاری مؤسسه ونوس دی وی دی های آموزشی شبیه سازی کلاس درس با کیفیت بالا ایجاد کرده که در دسترس دانش‌آموزان سراسر کشور قرار می‌گیرد.

 فعالیت‌های آموزشی استاد سعید بنی‌هاشمی

مدرس آموزشگاه‌های علامه حلی، خوارزمی، برهان، هشترودی، کیمیا، ملاصدرا، هدف، مهر آزمون و…. مدرس پرورش رتبه‌های3 و2و1 رقمی کنکور

عضو کمیته پاسخ‌گویان کنکور سراسری در چند سال اخیر

همکاری به‌عنوان نویسنده کتاب برای انتشارات راه اندیشه – خوارزمی – اندیشه خرداد – بیست و…. طراح سوالات محرمانه برای برخی مناطق

سمت مدیر دپارتمان ریاضی در خیلی از آموزشگاه‌ها و مدارس معتبر

تدریس به‌صورت استاد پروازی در شهرهای مختلفی همچون مشهد، شیراز، رشت، کرمانشاه، اهواز و… برگزارکننده بیش ‌از ۱۰۰ کنفرانس و همایش در تهران و سایر شهرهای ایران

مبتکر شیوه نوین تکنیک‌های عدد گذاری در سوالات تستی کنکور به شیوه T.T.P –M.T.P –P.T.P

همکاری با نشریات آموزش ریاضی در قالب نویسنده مقاله و ویراستار علمی

ویراستاری کتاب‌های نوین آموزش ریاضی کنکور خیلی سبز- مبتکران- راه اندیشه و….

 شیوه تدریس استاد بنی‌هاشمی

ریاضیات و هندسه دو درس بسیار مهم و اختصاصی برای دانش‌آموزان رشته ریاضی و همچنین گروه علوم تجربی است. البته اهمیت این دو درس برای گروه ریاضی به‌مراتب بیشتر بوده و تاثیر آن در رتبه نهایی بسیار مهم و تعیین‌کننده است. از این‌رو شیوه تدریس مفهومی در این زمینه اهمیت زیادی دارد.

استاد مهندس سعید بنی‌هاشمی با سوابق تحصیلی و تجربیات آموزشی پرباری که دارد و با ابداع چندین تکنیک آموزشی ریاضیات خطی و هندسه بهترین شیوه تدریس را برای داوطلبان کنکور به کار می‌گیرد. مزیت بزرگ تدریس‌های استاد تولید و توزیع به‌صورت ویدیوهای آموزشی است که همه دانش‌آموزان سراسر کشور امکان استفاده از آن را دارند.

خیلی از دانش‌آموزان که هندسه و ریاضیات را در کلاس‌های استاد پیگیری کردند اعتقاد دارند تا پیش ‌از این علاقه‌ چندانی به این دروس نداشتند و دائماً با مسائل ریاضی  دست‌وپنجه نرم می‌کردند اما با مشاهده ویدئوهای تدریس استاد مهارت‌های ویژه‌ای در این درس پیدا کردند و به ‌مرور به تکنیک‌های کاربردی آن علاقه‌مند شدند.

یکی از دلایلی که دانش‌آموزان موفق نمی‌شوند در کنکور رتبه‌های خوبی کسب کنند این است که مفاهیم ریاضی را به‌طور کامل درک نکرده‌اند یا اطلاعات ریاضی گسترده‌ای دارند اما نمی‌توانند بین مطالب مختلف ارتباط معناداری ایجاد کنند.

 

استاد سعید بنی‌هاشمی برترین مدرس هندسه تحلیلی و ریاضیات گسترده در مؤسسه ونوس است. در صورتی که تمایل دارید با شیوه تدریس استاد بیشتر آشنا شوید می‌توانید به سایت مؤسسه ونوس https://venuskonkor.com/ مراجعه کنید و با مشاوران موسسه ونوس در ارتباط باشید و نمونه آموزش های استاد را دریافت نمایید.

تمامی دانش آموزان میتوانند با آموزش تمامی اساتید همچون استاد مهدی آرامفر مدرس زیست شناسی ،استاد داد بام ، استاد شهاب اناری مدرس زبان انگلیسی و تمامی اساتید نخبه موسسه ونوس آشنا شوند.

 اهمیت درس ریاضی در کنکور

با اینکه همه دروس اختصاصی و عمومی برای داوطلبان کنکور سراسری مهم و ضروری هستند اما تراز هر درس تاثیر متفاوتی در رتبه نهایی داوطلبان دارد. از این‌رو داوطلبان باید برای هر درس مطابق بودجه‌بندی آن در کنکور زمان مناسبی در نظر بگیرند و دروس را به‌دقت مطالعه کنند. همان‌طور که می‌دانید درس ریاضیات هم برای گروه ریاضی و هم تجربی اهمیت ویژه‌ای دارد و به نوعی سرنوشت‌ساز است.

در همین راستا مؤسسه ونوس با کمک اساتید برجسته‌ای همچون استاد سعید بنی‌هاشمی برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی کاملی برای ریاضیات در نظر گرفته‌ است. استاد با تکیه ‌بر علم و دانش گسترده و تجربیات فراوان آموزشی تکنیک‌های کاربردی و نوینی برای حل سریع سوالات به دانش‌آموزان آموزش می‌دهد.

درس ریاضی کنکور ریاضی در دفترچه تخصصی به‌ عنوان اولین درس مطرح ‌شده است و داوطلبان ریاضی باید در مدت‌زمان ۸۵ دقیقه به ۵۵ سوال تستی پاسخ دهند. در نتیجه افراد باید تسلط کاملی بر روی تکنیک‌های راه‌حل سوالات داشته باشند تا به ‌محض مشاهده هر سوال مراحل حل مسئله را با روش‌های خلاصه انجام داده و به پاسخ نهایی برسند.

در شرایط حاضر حل سوالات ریاضی با روش‌های قدیمی و سنتی که راه‌حل‌های طولانی دارد تنها وقت داوطلبان را تلف می‌کند. اینجاست که اهمیت آموزش دیدن زیر نظر برترین اساتید کنکور به اثبات می‌رسد. اساتیدی که به دلیل کسب رتبه‌های عالی در کنکور سراسری زمان خود و همچنین کسب علم و تجربه‌های ارزنده زیر نظر بهترین اساتید دانشگاهی گنجینه‌های گران‌بهایی از ترفندها و تکنیک‌های نوآورانه دارند که به موفقیت سایر دانش‌آموزان کمک می‌کند.

به‌ همین دلیل استاد به‌ عنوان مدرس حرفه‌ای در تربیت رتبه‌هایی تک‌رقمی تا سه‌رقمی کنکور معرفی‌ شده است. جلسات تدریس آموزش بودجه‌بندی سوالات کنکور که به ‌طور اختصاصی برگزار می‌شود به داوطلبان کمک می‌کند به بخش‌های پراهمیت و تست خیز ریاضی بیشتر توجه کنند و مطالعه مباحث را بر مبنای اولویت‌بندی در پیش بگیرند. اساتیدی همچون استاد سعید بنی هاشمی که سالها تجربه تدریس برای کنکوریها را داشته اند با سوالات کنکور دوره های مختلف آشنا هستند و می توانند تا حد زیادی مهم ترین سوالات کنکور را پیش بینی کنند.

هنگامی که دانش آموزان اصلی ترین بخش های تست خیز آزمون را بشناسند، بیشتر زمان شان را روی همین قسمت ها می گذارند و از اتلاف وقت جلوگیری می شود. علاوه بر این در مواقعی داوطلبان کنکور به دلیل سختی برخی مباحث تصمیم میگیرند بی توجه از کنار آن گذر کنند در حالی که این کار کاملا اشتباه است.

استاد سعید بنی هاشمی در کلاس درس به دانش آموزانش می آموزد که باید دشواری تمام بخش ها را با درک مفهومی مطالب هموار کنند و در مرحله بعد با تست زنی خودشان را محک بزنند. هیچ مطلبی در ریاضیات غیر قابل حل نیست و تنها با تلاش بیشتر می توانند سخت ترین سوالات و فرمولها را برای خود تحلیل و ساده سازی کنند.

تکنیک های خلاصه نویسی ناب استاد مهندس سعید بنی هاشمی دانش آموزان را برای پاسخ دادن به سوالات پیچیده و گیج کننده کنکور آماده می کند. در کنار ویدئوهای آموزشی کمک گرفتن از کتابها و جزوات آموزشی مشکلات درسی افراد را به طور کامل رفع می کند. نگاهی به کنکورهای سالهای اخیر نشان می دهد تعداد افرادی که ریاضیات را درصد بالا می زنند خیلی اندک است پس می توانید از این فرصت رتبه سازی با درصد بالای ریاضیات به نفع خود بهره ببرید.

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای آشنایی بیشتر با موسسه ونوس و اساتید این مجموعه میتوانند به آدرس موسسه ونوس واقع در میدان انقلاب تهران مراجعه نمایند و با مشاوران این مجموعه به صورت حضوری مشاوره ونوس را دریافت نمایند و از مشاوره رایگان ونوس استفاده نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *