نکات کنکوری

نمایندگی موسسه ونوس در تبریز | آدرس دفتر ونوس تبریز با شماره تماس

نمایندگی ونوس در تبریز

نمایندگی موسسه ونوس در تبریز یکی از اقدامات اخیر موسسه ونوس برای دانش آموزان این شهر و استان میباشد تا دانش آموزان با استعداد این شهر بتوانند به راحتی ثبت نام خود را در ونوس را انجام دهند و آموزش کنکوری خود را شروع نمایند.

در این مقاله قصد داریم شما را با موسسه ونوس آشنا کرده و نحوه ارتباط با دفتر ونوس در تبریز را در اختیار شما قرار دهیم.

برای دریافت مشاوره رایگان ونوس میتوانید در ارتباط باشید.

موسسه ونوس در تبریز

موسسه ونوس که از سال های اخیر جزو بهترین موسسات کنکوری به شمار آمده است امروزه با رویکرد جدیدی از آموزش با اساتید برجسته کشوری قصد دارد دانش آموزان را با سبک جدیدی از آموزش به صورت تشریحی و کنکوری آشنا سازد. نمایندگی موسسه ونوس در تبریز با هدف آشنا ساختن تمامی دانش آموزان شهر تبریز و شهرهای اطراف در استان آذربایجان شرقی ایجاد گردیده است تا شما عزیزان بتوانید به راحتی ثبت نام خود در موسسه ونوس را انجام دهید.

اساتیدی که در موسسه ونوس مشغول به آموزش و تهیه پکیج های آموزشی هستند جزو برترین اساتید کشوری و مولف کتاب های متعددی هستند که میتوانند شما را در امر آموزش کنکوری و موفقیت شما کمک نمایند. در ادامه بیشتر با آموزش موسسه ونوس آشنا خواهید شد.

موسسه ونوس در تبریز

نمایندگی ونوس در تبریز

موسسه ونوس از سال 1400 قصد داشت تا در اکثر شهرهای استان ها بتواند دفتر نمایندگی ایجاد نماید و دفتر ونوس در تبریز نیز در اولویت ما قرار داشت تا بتوانیم کمک شایانی به آموزش دانش آموزان تبریز داشته باشیم. نمایندگی ونوس در تبریز همراه با مشاوره و برنامه ریزی هایی که در اختیار شما دانش آموزان قرار خواهد داد شما را از سال دهم با آموزش کنکوری آشنا میسازد و روش موفقیت در کنکور و آزمون برای ورود به بهترین رشته های دانشگاهی را به شما نشان خواهد داد.

موسسه ونوس در تبریز با مشاوران ارشد ونوس این مجموعه شروع بکار خواهد کرد و تمامی دانش آموزان در پایه های مختلف میتوانند ثبت نام خود را انجام دهند.

دفتر ونوس در تبریز

مدیریت موسسه ونوس بعد از رتبه برترهای زیادی که در کنکور سراسری 1400 داشته است آدرس نمایندگی دفاتر خود را به محض ایجاد در اختیار دانش آموزان قرار میدهد تا بتوانند به صورت حضوری از مشاوره رایگان ونوس و مشاوران این مجموعه بهره مند شوند.

بعد از آشنایی با موسسه ونوس احتمالا به فکر ثبت نام در موسسه ونوس هستید و میخواهید در شهر خودتان و نمایندگی ونوس در تبریز ثبت نام خود را انجام دهید. شما دانش آموزان به دو صورت میتوانید از مشاوران ارشد ونوس مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید و به همین خاطر شما را با اسامی مشاوران ونوس آشنا خواهیم ساخت تا شما بتوانید با اختیار مشاور خود را تعیین نمایید.

برای دریافت مشاوره میتوانید به آدرس نمایندگی ونوس در تبریز مراجعه نمایید و به صورت حضوری با مشاوران صحبت کرده و راهنمایی دریافت نمایید و یا با شماره تماس موسسه ونوس در ارتباط باشید و سوالات خود را به صورت تلفنی و یا پیام در شبکه های اجتماعی و واتساپ و تلگرم مطرح نمایید.

ثبت نام دانش آموزان تبریز در موسسه ونوس

ثبت نام در موسسه ونوس به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام خواهد شد. دانش آموزان میتوانند با مراجعه به آدرس موسسه ونوس و دفتر مرکزی ونوس واقع در میدان انقلاب تهران ثبت نام خود را انجام دهند. اینک که شما این مقاله را میخوانید به احتمال زیاد دفتر ونوس در تبریز افتتاح گردیده است و شما میتوانید در همان شهر تبریز ثبت نام خود را انجام دهید.

ثبت نام ونوس در تبریز

اما ثبت نام به صورت غیر حضوری بیشترین انتخاب برای ثبت نام در ونوس بوده است. شما دانش آموزان شاید با ارسال پیام به سامانه پیامکی ونوس با این مجموعه آشنا شده اید و با شرکت در قرعه کشی موسسه ونوس و دریافت بسته رایگان توانسته اید مقداری از آموزش اساتید ونوس را به صورت رایگان مشاهده نمایید و در انتها تصمیم به ثبت نام در موسسه ونوس داشته باشید.

برای ثبت نام در موسسه ونوس و دریافت پکیج های صفرتاصد و پکیج 3در4 میتوانید هزینه پکیج ها را به شماره کارت ونوس واریز نمایید و بعد از ایجاد سامانه برای شما و درج مشخصات ، پکیج ها برای شما ارسال خواهد شد و مشاوره شما از آن لحظه به صورت جدی شروع خواهد شد.

شماره حساب نمایندگی ونوس در تبریز

دانش آموزانی که بعد از آشنایی با سبک آموزش اساتید ونوس قصد ثبت نام در ونوس و نمایندگی ونوس در تبریز را دارند میتوانند بدون نگرانی هزینه پکیج ها را به شماره کارت ونوس واریز نمایند. برای دریافت شماره حساب نیز میتوانید به شماره تماس در ارتباط بشید و اگر با مشاوران در ارتباط بوده اید و شماره کارتی را دریافت نموده اید حتما با این شماره تماس حاصل نمایید و استعلام آن را جویا شوید.

بعد از اینکه با مشاور خود ارتباط گرفتید و در مورد قیمت پکیج ها و تخفیفات آنها به نتیجه نهایی رسیدید میتوانید بدون نگرانی هزینه را به حساب ونوس که بنام وارستگان نوابغ سرآمد ( مخفف ونوس ) میباشد واریز نمایید و ثبت نام خود را کامل کنید. در ادامه با نحوه تخفیفات و رزرو تخفیفات نمایندگی ونوس در تبریز آشنا خواهید شد.

تخفیفات ونوس در دفتر تبریز

تخفیفات موسسه ونوس در تبریز

موسسه ونوس در همه بازه های زمانی تخفیفاتی را در نظر میگیرد تا همه دانش آموزان بتوانند به راحتی پکیج های این موسسه را تهیه نمایند و آموزش خود را از پایه شروع نمایند.

تخفیفات ونوس به صورت درصدی و پلکانی خواهد بود یعنی در هر بازه حتی الان که شما این مقاله را میخوانید شاید تخفیف پلکانی و شاید تخفیف درصدی پابرجا باشد و شما میتوانید در هر بازه از این تخفیفات مطلع شوید و هرچه سریعتر خرید خود را انجان دهید.

برای مشاهده قیمت تمامی دروس ونوس و همچنین تخفیفاتی که روی آن اعمال میشود میتوانید از قسمت فروشگاه ونوس هر درسی را که مد نظر شما باشد جستجو نمایید.

اما یک راه بسیاری خوبی که موسسه برای دانش آموزانی که هنوز فرصت خرید برای پکیج ها را ندارند این است که میتوانند تخفیفات را برای هفته های و ماه های آینده رزرو کنند یعنی اگر در این ماه بیشترین تخفیف در موسسه ونوس وجود دارد ولی شما قدرت هزینه در این ماه را ندارید میتوانید با ایجاد سامانه برای خود و رزرو تخفیفات ، در هفته های بعدی خرید خود را انجام دهید.

برای مشاهده لیست قیمت محصولات ونوس روی آن کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تخفیفات و قیمت پکیج ها میتوانید با شماره تماس نمایندگی ونوس در تبریز در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *